Оч@ров@Шк@• 11 октября 2022
Свинячі п´ятаки сирі де можна купити в Києві?
Оч@ров@Шк@
• 11 октября 2022
Ответ дляХод конём
А что с ними можна сделать?
Мені варені подобаються у гарячому вигляді)))Як м´ясо з холодую.Нещодавно купила у Велмарті спробувала зварити і мені сподобалось.Пішла знов в магазин, а їх нема вже(((
Оч@ров@Шк@
• 11 октября 2022
Ответ дляВыручалка
Рынок
А на якому саме базарі? Там де павільйони м´ясні?
Ход конём• 11 октября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Должны быть в мясных пальйонах,но они обычно бошку целой продают.
Оч@ров@Шк@
• 11 октября 2022
Ответ дляХод конём
Голова не потрібна, хіба що вуха ще, але з ними простіше в магазинах частенько бачу, а от п´ятакі виявилися смакотою) і в магазинах нема.
Щас ухожу• 11 октября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ратички? Чи ніжки?
Ленне-Рейма• 11 октября 2022
Ответ дляЩас ухожу
Ратички? Чи ніжки?
ратычки! помню дома в магазине из них делали мужужи
Ленне-Рейма• 11 октября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
А они не жирные, внутри мясо или жир?
Щас ухожу• 11 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
На недільних,/суботніх колгоспних базарах у райцентрах, де ще такі діють. Навряд в Києві знайдете точку, щоб продавалися саме ратички, а не ніжки..
Щас ухожу• 11 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Так, ніжки такі продаються в мяс6их рядах. Погуглила це вірменське/грузинське блюдо.
Ленне-Рейма• 11 октября 2022
Ответ дляЩас ухожу
Покупаю ратычки на столичке в Киеве
Ленне-Рейма• 11 октября 2022
Ответ дляЩас ухожу
Да, очень вкусно, вдруг попадется - обязательно попробуйте
Щас ухожу• 11 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Покупаю ратычки на столичке в Киеве
Достатньо такого, не проблема, продається на базарах поштучно. Колаген корисний, для печінки теж.
Багиня• 11 октября 2022
Кофе в лобби• 11 октября 2022
Ответ дляХод конём
А что с ними можна сделать?
Як це що? Холодець! Без них ніяк.
Ход конём• 11 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Як це що? Холодець! Без них ніяк.
С детства холодец терпеть не могу.Никогда его даже не готовлю.
Мафиозная• 11 октября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
ось я й хотіла сказати, що вони бувають у велмарті на площі Перемоги
Кофе в лобби• 11 октября 2022
Ответ дляХод конём
Таких як ви мало. Всі люблять, особливо чоловіки. Мій холодець, голубці, вареники з м’ясом і борщ - це ті блюда, без яких чоловік не може. Каже що ніде смачнішого не їв. Я і сама то люблю, бо то блюда з дитинства.
Щас ухожу• 11 октября 2022
Ответ дляБагиня
Всякие вкусности . Какие захотите .
Ви цим когось вирішили здивувати?
Кисельная барышня• 11 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Я б не сказала,что мало,если брать людей помоложе
В моем окружении никто его не любит и не готовит
и муж тоже не ест ничего из вашего списка,кроме борща.голубцы так вообще не понимает
Кофе в лобби• 11 октября 2022
Ответ дляКисельная барышня
А що ж ви їсте? Кашу і яічніцу?
Кисельная барышня• 11 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
А що ж ви їсте? Кашу і яічніцу?
На этом ваши познания заканчиваются ?
печально
каши тоже не едим
а вот яичница да,прекрасное блюдо-вкусно и быстро
советую расширить кулинарный кругозор,тогда не будет подобных вопросов возникать
печально
каши тоже не едим
Кофе в лобби• 11 октября 2022
Ответ дляКисельная барышня
На этом ваши познания заканчиваются ?
печально
каши тоже не едим
печально
каши тоже не едим
Та мені ваші поради не потрібні. Я в мастершефі попала в 20-ку. А вам просто лінь готувати або не вмієте це робити смачно. Бо не знаю жодного чоловіка, який би не любив голубці, якщо вони правильно приготовані.
Кисельная барышня• 11 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Ну если вам так проще думать,и ничего вкуснее голубцов не ели-пожалуйста,думайте так))
Кофе в лобби• 11 октября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Їжте свою яєшню, якщо нічого смашніше не їли.