Оно само купилось• 12 октября 2022
Допоможіть будь ласка. Дуже страждаю і не знаю що робити.
Я вже писала неодноразово сюди, ситуація така: я з чоловіком, мамою та бабцею приїхали біженцями в Ірландію, чоловік хотів вдвох, але я взяла їх з собою, бо шкода. Жили по-різному, і всі разом у одній кімнаті, і втрьох з моєю мамою, зараз ми маємо дві кімнати але вони як одна, двері ми не зачиняємо бо у нашій кімнаті немає вікна! І дуже темно коли зачинені двері. Мені півроку дуже тяжко жити в такій обстановці(і до того ми в Польщі теж разом жили), я хочу побути сама, мати хоча б нормальну повністю окрему кімнату з вікном. Бабця 24/7 вдома. Їй тут як вона каже «рай», назбирала вже більше 100тисяч гривень, мама теж не бідує. З якимись питаннями і документами їздимо допомагаємо їм. Але їх дратує що в мене немає настрою. Коли я зриваюсь і кажу що мене все дістало то бабця починає молитись одразу і вмовляти мене заспокоїтись. Я не скажу що хочу жити окремо від них. Але мені хочеться мати блін окрему кімнату і перевезти своїх тварин яких я залишила у Польщі. Власниця не дозволяє тут з ними жити. Через 1.5 місяці у нас закінчується контракт і можна попитати за інше житло щоб більше квадратних метрів було і з тваринами можна жити(ми спимо з чоловіком на ліжку для 1.5 людини, я не висипаюсь взагалі). Але вони не хочуть переїжджати! Чоловік бо це ж Дублін, а якщо в село перекинуть. Мама і баба бояться теж що буде гірше. З житлом дійсно ситуація складна і люди жили а може і живуть деякі в палатках, але комусь щастить, тобто гарантії що дадуть краще немає. Але я вже не можу, мене дратують вони всі, я задихаюсь, мені погано, я вже хочу реально деколи повернутись додому. Мені сумно. Що робити? Невже я маю терпіти таке життя доки пукін не закінчить це пекло? Що б ви робили? Намагались би змінити житлові умови чи стиснули б зуби і змирились? Дякую, хто дочитав. Не пишіть що легко тим хто виїхав, тут багато людей теж у глибокій депресії. Дякую! Хоча багатьом важче. Я розумію все, але це не відміняє моєї проблеми.
Результат:
вже голосів:
356 (72.8%)
Намагалась змінити б
84 (17.18%)
Свій варіант
49 (10.02%)
Терпіла б як є
Оно само купилось
• 13 октября 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Автор, а вам вдалось назбирати 100 тис, як бабці?
Ні
Просериарила молодость• 13 октября 2022
Автор, я вам искренне сочувствую, желаю вам скорейшего решения вопроса. Почему то мне кажется, что вы не тролль, часто советчицу читаю) Многие в жизни ошибались, держитесь! Как-то разрулите. В идеале - это конечно найти отдельное жилье в этом же городе.
Рыжая бестия• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
Никто в Киеве так не пишет и не разговаривают)не врите))
40каградусная• 13 октября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А из-за чего? Вон бабка 100к уже насобирала....
А уже спросили, зачем ей собирать грн?
Астоновитесь!• 13 октября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Интересно где Вы вообще видели, чтобы писали, что Харькову ПВО не нужно. Видимо единичный случай, если мне это на глаза лично не попадалось. А вот вой, что в Киеве всё всегда хорошо читаю периодически и всегда один город возмущается. Только один, если где-то кто-то из другого городка пишет, то это 1 случай , максимум 2. Прямым текстом и не писали, что нужно стереть с лица Земли, тогда к чему этот яд вечно, когда кто-то из Киева пишет о тревоге? И вечное дерьмо опять же в сторону Киева. Вот именно хватит рассерать украинцев и возмущаться, что кому-то прилетело меньше. Пускай желают мирного неба всей стране, а не беды на голову других, своих же между прочим, а не оркам. Или сцеживают свой яд и запускают в сторону Кремля.
О оказывается, что уже не писали, что нужно «стереть с лица земли». Так я сразу сказала, что вы балаболка, угадала. Все остальное или ваши искаженные фантазии или разжигание. Досвидули рашатрололо
Королева красоты• 13 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Удалено администрацией...
Астоновитесь!• 13 октября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Удалено администрацией...
Хорошо языком работаете, а вот вздрочнуть украинцев не получилось, тренируйтесь еще, а то вам никто не заплатит.
Королева красоты• 13 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Удалено администрацией...
Астоновитесь!• 13 октября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Удалено администрацией...
А вам нет и еще и денег не заплатят
КаваЗМолоком• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Пожили б ви з родичами в одній кімнаті 8 місяців з їхніми тарганами і тд я б побачила як ви заспівали б. Це дійсно життя про яке я «мріяла»
Деякі в одному маленькому підвалі без їжі і води від обстрілів ховаються цілими сім´ями місяцями, а ви всією сім´єю виїхали за кордон і вас щось не влаштовує ще? Вертайтесь на батьківщину тоді, тут легко
Чого ж ви в тому Дубліні мучаєтесь з чоловіком на одному маленькому ліжку , не спите комфортно бідненькі ...та ще і бабця за стіною . Чекаємо в Україні .
Блинчик Мой• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Ні
Тоді ставте їм ультиматум,що всім окремо жити
Блинчик Мой• 13 октября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Як так?...
Я з Києва.
російськомовність нічого не вирішує хто звітки,навпаки балакати зараз російською це ганьба!
Я з Києва.
Гадаю_По_шнуркам• 13 октября 2022
Купіть лампу в свою кімнатку і закривайтесь там періодично
Винайміть собі одній окрему кімнату. У вас же є гроші хоч на щось. На готель, на airbnb на тиждень-два. Відпочинете. Зробіть собі відпустку від цього балагану
Та й можна вертатись в Україну. Маму і бабусю залишити, якщо їм подобається. та й чоловік може лишатись
МадамОхмури• 13 октября 2022
Ответ длямесяцкие
Зустрічне запитання: не маєте можливості виїхати з дітьми, то нехай усі діти мерзнуть і сидять під обстрілами?
Ще раз впевнююсь, що в тих хто залишився в результаті більш нерви спокійні і менше паніки (я не про фронтові регіони). Спілкуюсь зі своїми колегами, хто виїхав, таке враження, що в них там оголені нерви і вічний стрес.
Блинчик Мой• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
А чоловік піддався, в день коли дізналась що вагітна ми говорили а може не треба, може ми поспішили, потім я зробила тест ну і все вже
А дорослі ніби люди
Скільки вам років?
Презервативами вмієте користуватися?
Скільки вам років?
Презервативами вмієте користуватися?
Работать надо• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Терплю бо вони не дозволяють їхати у небезпеку, якщо я поїду вони зі мною поплутаються і будуть всім казати що я їх наразила на небезпеку, а самі без мене вони бояться бути закордоном. Я залежна від них. Грошей не настільки багато щоб терпіти це
В Ірландії виплати близько 1000 евро на людину, тож думаю річ саме в грошах.
Можете змінити країну проживання. Я сама з дитиною в Нідерландах, працюю, плачу жінці яка дитину зі школи водить, і ніхто не заважає. Чоловік в Україні.
prozerpina123• 13 октября 2022
Ответ дляПукимончиг
Бога не гнівіть, ви втекли, від війни разом з чоловіком на все готове, ще й скаржитесь. Зрадники
Ну да, от автора и бабки 80 лет стране большой толк, конечно. А муж может быть болен, кстати
А какой толк от вас для Украины, незаменимая вы наша?
Я_з_Франека• 13 октября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Вы как мама и бабуля выехать хотите? Чтоб сидеть и деньги капали, лечили на шару.
А работать нет?
Вы в отпуск собрались?
А работать нет?
Вы в отпуск собрались?
Вопрос был не к вам. Это если вежливо:)
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляМадамОхмури
В Україні одні стреси, за кордоном - інші. Особисто для мене і моїх дітей стреси життя в іншій країні, в гірших умовах, з необхідністю вчити іноземну мову тощо неможливо навіть порівняти з тими стресами, що з початком війни були і є в Україні. У Вас інші спостереження. Думаю, що однієї істини не існує в цьому питанні.
Парасюха• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Київ
Їхайте додому. От зараз тут ще пару прильотів буде по критичній, посидите без світла і тепла під обстрілами, зате в своїй квартирі.
Парасюха• 13 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Чоловік має групу, не повертаюсь бо вони теж повернуться і в них почнеться інфаркт/інсульт/високий тиск із-за страху і я буду винна
То хай там сидять, що за біда.
соева-сысоева• 13 октября 2022
Автор, ищите отдельно жилье себе и бабушкам с соц работниками. Только отдельное
Платье Длинное бальное• 13 октября 2022
Не треба терпіти Дублін, якщо там так погано, вертайтесь.
Мелочунь• 13 октября 2022
обожэ))
я помню это тему весной когда автор тут всех уверяла как круто родить срочно второго ребенка в 23(вроде) и ездила к мужу на свидания на границу чтоб срочно(!!) забеременеть и спрашивала в какую страну потом выгодно поехать рожать с первым младенцем на руках и мамой.
Уверяла всех что муж старше и опытней и тоже на все это подписался и какая она перспективная и как знает язык и учиться ей не надо - надо срочно родить второго и в богатую страну Европы срочно...
Я еще тогда так слегка засомневалась - может это я такая была все взвешивающая и рациональная, а вон как надо может - в 23 с младенцем в войну на чужбине срочно беременеть и это тебя продвинет неимоверно...И муж же старший тоже понимает что делает...а мы скептики старые...
И вот сейчас автор спасибо за тему...Уже и муж раскрылся, и автор гормоны заметила...и продвижение ...через 10 недель даст еще одного младенца в тот балаган...
Вот только маму не понимаю. Я ее возраста и понимаю еще выезд с несовершеннолетними...Зачем ей-то этот весь балаган в 45??
Рыжая бестия• 15 октября 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Як так?...
Я з Києва.
Удалено администрацией...
Блинчик Мой• 15 октября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Удалено администрацией...
Може це ви вата?
Не думали?)
Рыжая бестия• 15 октября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Ага,счаззз
Там шара и бабло собрать можно и рассказать на яркий мові балакать й поплакати як важко з бабцею та мамкою
Хай йде на роботу
Дублін-це самі перші ,зо виїхали,офігевші западенці всією сімьею
Хай йде на роботу
Блинчик Мой• 15 октября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Ага,счаззз
Хай йде на роботу
Боже яке:...
Рыжая бестия• 15 октября 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Може це ви вата?
Не думали?)
Нет,вашикричалки идентичны кричалки рашиской ваты:не используйте наш язык,дамбили дамбас и тд,украинская вата:не говоріть мовою окупанта,звалі путіна і Тд
Узнали себя?