Сьогодні чоловіків вітаєте своїх?
Отблеск мысли• 14 октября 2022
Вот , что я бы я делала без советчицы? Вообще вылетело из головы. Хорошо, что заглянула перед работой
Сливочная пенка• 14 октября 2022
Так, вітаємо чоловіків в офісі. Вже не перший рік саме в цей день. Хто зна, куди їх доля завтра закине, у нас двоє з першого дня війни мобілізовані.
Копирайторша• 14 октября 2022
Дякую Захисникам та Захисницям за те що Україна є!
Бажаю Сили Духу та Здоров‘я!
Нехай Небесні сили допомагають Вам, а Пресвята Богородиця міцно обіймає кожного!
Дякую!!!

Бажаю Сили Духу та Здоров‘я!
Дякую!!!

Чорнобаївка• 14 октября 2022
Девочки, а я предлагаю поздравлять всех мужчин, по крайней мере тех, кто остался в Украине. Сегодня не в ЗСУ, а завтра там, это такое дело, не все воевали с первого дня войны. Именно война мне показала, что наши мужчины самые отважные и сильные в мире, сделайте им хоть небольшой праздник в этот день, поднимите настроениние и боевой дух.
karpenko73• 14 октября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
А женщины?
А дснс?
Медики
Коммунальщики
Все эти люди нас сейчас защищают
А дснс?
Медики
Коммунальщики
Все эти люди нас сейчас защищают
Просто красавица• 14 октября 2022
Всіх вітаю з Покровою. Чоловікового брата з Днем Захисника, нарешті повернувся з Харкова.
Указка• 14 октября 2022
Ні, не вітаю, бо розумію, чиє це свято. На роботі деякі жінки приперли подарунки чоловікам колегам, та ще й на мене косо дивляться, що я не вітаю
. Деяких колег навіть чоловіками важко назвати.
За такою логікою, всіх жінок треба вітати з Днем медика.
. Деяких колег навіть чоловіками важко назвати. За такою логікою, всіх жінок треба вітати з Днем медика.
Чорнобаївка• 14 октября 2022
Ответ дляkarpenko73
А женщины?
А дснс?
Медики
Коммунальщики
Все эти люди нас сейчас защищают
А дснс?
Медики
Коммунальщики
Все эти люди нас сейчас защищают
Это само собой, конечно, всех нужно поздравлять
Весенний Марафон• 14 октября 2022
Ответ дляЛюбавишна
А с чем их поздравлять? С тем, что они есть на белом свете?
Президент говорит, что воевать будут все, так что..
Ответ дляВесенний Марафон
Кожен на своєму фронті, я так розумію
Black Umbrella• 14 октября 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
А ещё поздравила кума. Он не в всу, но он начальник пожарной части в прифронтовом городе. Разгребают завалы после обстрелов, достают раненых... Он причастен? Уверена,что да.
Безумовно це його свято!
По темі: не вважаю це днем чоловіків, трохи огидно від оцих традицій совкових і гендерного спрямування свят. Про 8 березня така ж думка.
Отмотала своё• 14 октября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Что?!
Что что, я поздравляю , считаю этот день мужским праздником
Цвіту і пахну• 14 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Ні, начальник нас привітав, колектив морозиться. Негарно, але як є
Що саме негарно?
Ми ’ вітали’ чоловіків, мені хотілось крізь землю провалитися. При тому ті що голосніше всіх кричали, не прийшли.
Цвіту і пахну• 14 октября 2022
Ответ дляУказка
А жінок не вітали? Це ж не суто чоловіче свято.
Цвіту і пахну• 14 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Безумовно це його свято!
Підтримую