#Пойду_кгадалке• 14 октября 2022

Тріснула вертикально шістка з великою пломбою, десь 1/5 від зуба. Зуб вже фсьооо?

Та частинка рухається і болить. Завтра постараюся попасти до лікаря. Я так розумію, велика імовірність що і корінь тріс(((зуб 100 років депульпований, було 4 тонкі стінки, всередині велика пломба. Тріщина через весь зуб. Чи є ймовірність що вдасться таки його спасти і протезувати? (((
Alex_Kri• 14 октября 2022
заочно сказать нельзя
Аль_де_Барановна• 14 октября 2022
Если хороший стоматолог и на корне нет воспаления - коронка вас спасет
автор #Пойду_кгадалке • 14 октября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Нема запалення точно, якраз планувала його протезувати
Алина-1240• 14 октября 2022
Штифт в корень и коронка
Лиса Патрикевна• 14 октября 2022
У мене повністю відпали ’верх’ 5,6 і 7 зуба. З однієї сторони, поруч. Так, що залишки були нижче десни.
Але корені нормальні. Зробили, поставили коронки.
автор #Пойду_кгадалке • 14 октября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Як так вийшло?
Лиса Патрикевна• 14 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Як так вийшло?
Не треба було сухарики їсти.
Всі зуби були з великими старими пломбами, депульповані.
Пластилин_Колец• 14 октября 2022
Скорее всего коронка, но может и пломбой обойтись.. Мне поставили штифт не треснувший зуб (лучший зубной врач в городе не увидел трещину на 3д рентгене). Так через 2 месяца пришлось вместе со штифтом вырывать. Куча денег ушла... Ищите хорошего врача
автор #Пойду_кгадалке • 14 октября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
А у вас як тріс? Також розколовся?
Пластилин_Колец• 14 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
А у вас як тріс? Також розколовся?
Ела конфеты грильяж, потом острая боль в зубе. Там была пломба. И трещина пошла вниз через весь корень продольная. Вроде бы, если трещина поперечная или просто кусочек зуба, то есть все шансы зуб спасти
автор #Пойду_кгадалке • 14 октября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Аналогічно, я їла батон лиш, через весь зуб, продольна тріщина, десь навіть 1/4 звба, але гострої болі не було. Ітак зуби не ахті, боюся втратити ((