Знаю, що більшість хають європейську медицину. Розповім з власного досвіду, один випадок, тому що була свідком/перекладачем ( попросили допомогу з перекладом і супроводжувати хвору )
Жінка мала скарги на високу температуру, яка не проходила більше 5 днів
Інших симптомів не було, крім періодичних приступів болю в поясничному відділі
Оскільки, жінка могла сама ходити/сидіти тощо ( але, то все з пігулками), ніхто швидку допомогу їй не викликав і не радив того.
Я почала телефонувати в 8 ранку в поліклініку, за 20 хв на телефоні , зробили запис до сімейного терапевта, в той же день на ранок . Сімейний проблему не визначив, дав направлення в звичайну лікарню, спитав чи треба транспорт туди доїхати
Ми доїхали на автомобілі, але температура піднімалась вище 39 і то все на пігулках Прийняли швидко, в приймальному відділені підключили всі датчики від неї ( тиск, пульс) Різні аналізи крові ( вена, з пальця ), швидко аналіз на ковід, кардіограму тут же на місті
Тільки Основні питання . Все інше автоматизовано, браслет на руці, всі проби/результати миттєво в планшет , ніякої писанини, всі її пробірки вже з її же кодом
( той, що на браслеті)
Визначили, що є інфекція, поклали в лікарню, тут же почали шукати причину, дотошний огляд лікаря, зробили рентген, відправили на УЗД, там і виявили причину / абсцес
Поставили тут же крапельницю антибіотик
І далі вже справа хірурга
Далі вже я могла покинути жінку на догляд лікарів,
її поклали в величезну палату, хворих годують, ( є буфет безкоштовний в тому числі для відвідувачів , поки я день була в лікарні пропонували напої/снеки разів 7, наче хвора, то я ) всі з посмішками, кнопка для виклику медсестри 24/на 7 біля ліжка, персоналу дуже багато.
Звичайно, що крапельниці, ліки безкоштовно
Додам, що лікарня звичайна державна в малому містечку Данії на 30 тис чол.
На мою думку, все працює злагоджено і відносно швидко
Ніяких речей ми не мали з собою, одяг змінний і капці, і всю іншу гігієну, все дають на місці
Може комусь знадобится досвід
Не бійтесь звертатись до лікарів,не так все страшно, як малюють .
Здоров’я всім