Приїхали два тижні тому . Споссори кажуть не спішити,але я не хочу сидіти на виплатах...Не можу так,і не планувала таке. Через скільки ви знайшли роботу.
Ось думаю,куди піти на хорощу роботу?
Англійська нормальна наче...
Але молодший син в 5му класі тут до 15.20/
Хто тут вже деякий час,де працюєте і як вам?
Дякую за відповідь)
Ось думаю,куди піти на хорощу роботу?
Англійська нормальна наче...
Дякую за відповідь)
Southern_Beauty• 14 октября 2022
А какая для вас работа хорошая? Начните с ревизии своих навыков, насколько они востребованы в английских реалиях.
Ответ дляSouthern_Beauty
я працювала вчителем англійської..
клінінг та прибирання якось лякає...може то неправильно,але просто хочу попитати,як тут і що..
знаю,що вчителем не піду,бо це не так просто ,та і не дуже хочу поки
Southern_Beauty• 14 октября 2022
Ответ дляОЛЯ0509
я працювала вчителем англійської..
Мой опыт- работала в сфере продаж, здесь работаю в этой же сфере, только позиция ниже. Чувствую себя немного неуверенно из-за языка, у меня В2, но после месяца работы уже намного легче. Прошёл языковый шок)))).
Только не уверена, что мой опыт вам чем-то поможет. Много примеров, когда учителя шли в школу ассистентом учителя. Но деталей не знаю, спросите в телеграмм-чате Опоры, там точно есть эти люди.
afrodita.mm• 15 октября 2022
Я теж би радила піти асистентом вчителя. В школах, де навчаються українські діти потрібні такі вчителі зі знанням української мови, щоб навчати наших дітей англійської мови. Правда зарплата скоріш за все мінімалка.
Ответ дляafrodita.mm
Дякую,треба спитати)
А мінімалка,це скільки приблизно?