Ms. Откровенность• сегодня в 15:27
Хочу развестись з старим пньом.
Як Ви з такими живете? Просто, навіть якщо дальше буду сама.
Противно. Все життя курив, пив. Відповідно цей вічний кашель. Чи купця чи просто. А мені що . Мало хвилює. Я не пила не курила все життя. Це пузо звисаюче. Жах. Платити за житло ще треба кредит. Одне що звʼязує. Але в мене є своя квартира.
Хочу спокою.
Йому 60 мені 51.
Поділіться думками на цю тему. Гроші с мене свої. Зарплата. В нього свої.
Хочу спокою.
Йому 60 мені 51.
Репетиторша• сегодня в 15:28
Немає сил терпіти виродка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3817957
ОхиИВздохи• сегодня в 15:31
Як я Вас розумію...Мій обіцяє, що квартиру на мене перепише, ще дочекаюся його пенсії, йому через три роки, і не дай Бог не буде працювати далі, то ... Хай дарчу робить.
Ms. Откровенность
• сегодня в 15:32
Ответ дляАлина-1240
Оу)) за 5 минут так постарел😂
Які 5 мінут
Ms. Откровенность
• сегодня в 15:32
Ответ дляВарена цибуля
Катя, Віктор Павлік ще не старий , не бреши
Ms. Откровенность
• сегодня в 15:33
Ответ дляОхиИВздохи
Ще голову треба ламати як з тою квартирою. Що робити. Певно треба до адвоката йти. Він назло не хоче розводитися. То ще й суди певно довго будуть.
Ms. Откровенность
• сегодня в 15:42
Ответ дляРепетиторша
Немає сил терпіти виродка
Поржала
Дякую.
Репетиторша• сегодня в 15:53
Ответ дляMs. Откровенность
Поржала
Дякую.
Халтура
Ви спалились відразу
Кто крайний?• сегодня в 16:19
Админчики, для вас работа, сбесившийся сегодня троль, ну заблочьте все его акки хоть на месяц! Просим!
Ms. Откровенность
• сегодня в 16:34
Ответ дляКто крайний?
Сначала Вас.
Ms. Откровенность
• сегодня в 16:34
Ответ дляЛіна-7961
розводьтеся
Завтра йду питати. В юриста,
Ms. Откровенность
• сегодня в 16:35
Ответ дляРепетиторша
Халтура
Ви спалились відразу
Там же ж молодий. Мій старий.