Добрий день, порадниці !
Потрібна ваша допомога, хто в темі )
Чоловік був у зоні БД 3 місяці, отримав тяжкі поранення, зараз лікується у шпиталі.
Які документи треба збирати для посвідчення УБД і іншого.
Зараз у нього є :
1. Наказ камандира частини з якого дня він числиться в частині і його призначення.
2. Довідка яку видали через 2.5 місяця про те, що він призваний на військову службу.
3. В шпиталі видали 2 документи про транспортування до шпиталю (з вказанням про поранення і яким видом транспорта доставляли).
Про те, що чоловік був у зоні БД в нас ніяких документів не має, єдине підтвердження - це зарплата , яка офіційно приходила на картку, сума як раз вказує на те, що в зоні БД був 3 місяці.
Які наші подальші дії ? До кого треба звертатися і які довідки збирати ?
Всім заздалегідь дякую!
Потрібна ваша допомога, хто в темі )
Зараз у нього є :
Всім заздалегідь дякую!