Грабля• 16 октября 2022

Повернення додому

Доброго ранку.
Повертаюся додому в Україну з Португалії.Я та син 11 років.В дитині закордонний паспорт прострочений( до травня 2022), є свідоцтво про народження.Треба терміново повернутися.Їхати будемо автобусом .
Чи пропустять по свідотству в Україну? Чи не буде проблем на інших митницях? Автобус Португалії- Молдова.
Дякую всім за відповіді.
Несу пургу• 16 октября 2022
Не буде проблем в напрямку до України

автор Грабля • 16 октября 2022
Ответ дляНесу пургу
Не буде проблем в напрямку до України
Дякую
Мадам Тю-лю-лю• 16 октября 2022
Доброго ранку. Передзвоніть в посольство уточніть. Та ж історія, я зараз в Італії, а у дитини закінчився 2 жовтня термін закордонного паспорту. Водій буса, який возить людей, сказав , що потрібно подовжувати паспорт і в посольстві по гарячій лінії це підтвердили
Хачапууури• 16 октября 2022
Чому Ви за стільки часу сидіння за кордоном не вирішили це питання?
КрытыхРынков• 16 октября 2022
В украину не будет проблем .из не выедете
Аква Марина• 16 октября 2022
Вас по-любому домой в Украину пустят
автор Грабля • 16 октября 2022
Ответ дляХачапууури
Не було можливості за станом здоров´я.

ЛюбимаЯНЬ• 16 октября 2022
Пустят
автор Грабля • 16 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Т.б по свідотству про народження не впустяь в країну?
Несу пургу• 16 октября 2022
Ответ дляГрабля
Коментатор телефонувала в укр.посольство, але при чому тут укр.посольство до перетину кордону іноземних країн ?
В Україну пускають по св.про нар. 100%. Але не випускають, як тут вже вище говорили.
Царевна в уггах• 16 октября 2022
Проблем не будет. Я возвращалась по внутренним документам. Никто слова ни сказал. Кроме того, что назад только по биометрии.
автор Грабля • 16 октября 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую.Хвилююся аби десь у Румунії на митниці не виникло питань,чому дитина без закордонного.
Птица Говоруша• 16 октября 2022
Виїхали з дитиною в березні по свідотству , документи так і не дочекалися внж, в мене є в малого немає, приїхали додому на початку серпня. Всі пропускають
Зубожиння• 16 октября 2022
В Україну пустять навіть без документів.