Грабля• 16 октября 2022
Повернення додому
Доброго ранку.
Повертаюся додому в Україну з Португалії.Я та син 11 років.В дитині закордонний паспорт прострочений( до травня 2022), є свідоцтво про народження.Треба терміново повернутися.Їхати будемо автобусом .
Чи пропустять по свідотству в Україну? Чи не буде проблем на інших митницях? Автобус Португалії- Молдова.
Дякую всім за відповіді.
Мадам Тю-лю-лю• 16 октября 2022
Доброго ранку. Передзвоніть в посольство уточніть. Та ж історія, я зараз в Італії, а у дитини закінчився 2 жовтня термін закордонного паспорту. Водій буса, який возить людей, сказав , що потрібно подовжувати паспорт і в посольстві по гарячій лінії це підтвердили
Грабля
• 16 октября 2022
Ответ дляХачапууури
Чому Ви за стільки часу сидіння за кордоном не вирішили це питання?
Не було можливості за станом здоров´я.
Грабля
• 16 октября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Т.б по свідотству про народження не впустяь в країну?
Несу пургу• 16 октября 2022
Ответ дляГрабля
Коментатор телефонувала в укр.посольство, але при чому тут укр.посольство до перетину кордону іноземних країн ?
В Україну пускають по св.про нар. 100%. Але не випускають, як тут вже вище говорили.
Царевна в уггах• 16 октября 2022
Проблем не будет. Я возвращалась по внутренним документам. Никто слова ни сказал. Кроме того, что назад только по биометрии.
Грабля
• 16 октября 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую.Хвилююся аби десь у Румунії на митниці не виникло питань,чому дитина без закордонного.
Птица Говоруша• 16 октября 2022
Виїхали з дитиною в березні по свідотству , документи так і не дочекалися внж, в мене є в малого немає, приїхали додому на початку серпня. Всі пропускають