Мейк-ап форева• 16 октября 2022

Не розумію його.

Ситуація неоднозначна. Добивався довгенько. Тепер в мене таке відчуття, що я його добиваюсь.
Він дуже мені подобається.
Але зустрічі рідкі у зв´язку з його роботою.
Кілька раз уже блокувала і видаляла номер, але він тут як тут.
І не відпускає і не підпускає.
Можливо такий характер.
Хто мав подібні ситуації у відносинах
Як ви вийшли з даних відносин, якщо вийшли
Буду вдячна за будь яку пораду.
Куратор дебошей• 16 октября 2022
Автор, если ему не 20-30 лет, большая вероятность , что женат или в отношениях.

Нехай щастить• 16 октября 2022
так і скажіть йому ’Коля....не трахай мені мозги....або ми разом, або гудбай’
а то оці качєлі, ну його
автор Мейк-ап форева • 16 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
До 30
Але чому не відпустить.
автор Мейк-ап форева • 16 октября 2022
Ответ дляНехай щастить
а то оці качєлі, ну його
Та говорила і не один раз.
Він мені постійно, що я його не так розумію.
СМСница• 16 октября 2022
Качели уже вам устраивает! С такими одна нервотрепка
Нехай щастить• 16 октября 2022
якщо людина цікава і є почуття, то завжди знайдеться час...завжди. Робіть висновки
Ще й провину на вас перекладає, поважайте себе і шліть його
Куратор дебошей• 16 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
До 30
Але чому не відпустить.
Чему Вас чи дружину- дівчину не відпустить?
Тому що така натура, тішить своє я.
Якщо хлопець має наміри та Вы йому подобатися, він так пропадати ніколи не буде!!!
Наездница• 16 октября 2022
я) тікайте
Сливочная пенка• 16 октября 2022
Щоб Ви завжди були на гачку, пожирає емоції✌️
Перевірте його, на всякий випадок, на ознаки НРЛ (на Ютубі повно інформації) - може Вам пощастить і встигнете зійти з поїзда на ранніх етапах.

Наездница• 16 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
не факт. таке чудять і в 50 нежонаті, котрі не мають наміру будувати стосунки
Куратор дебошей• 16 октября 2022
Ответ дляСливочная пенка
Що таке НРЛ?
Советчицы тоже плачут• 16 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Що таке НРЛ?
Нарциссическое расстройство личности . И да, это очень страшно быть с таким в отношениях
Куратор дебошей• 16 октября 2022
Ответ дляНаездница
Звісно. Та якщо закохався та прагне сексу чи навіть більш серйозних речей, чого йому ховатися?
Ще випадок- має багато дівчат з котрими по черзі зустрічається.
Був у мого чоловіка такий друг.
Казав- якщо не хочу, другий раз післясексу не подзвоню. У 36 був не жонатий і без постійної дівчини. Загинув...
автор Мейк-ап форева • 16 октября 2022
Ответ дляНаездница
я) тікайте
Що ви?
Звезда в шоке• 16 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
До 30
Але чому не відпустить.
Вопрос в Вас.
А зачем Вы блокируете ?
Вы же по первому зову возврашаетесь.
Куратор дебошей• 16 октября 2022
Автор, не закохуйтеся дивиться.
Бо це дуже легко з таким Дон Жуаном.
Він розіб´є серце і не згадає про Вас.
...аяприкольная• 16 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
До 30
Але чому не відпустить.
Щоб мати про запас
Куратор дебошей• 16 октября 2022
Та все ж по стар посту голосуючи що він не самотній Одружений та дружина вагітна - сексу нема.
Фууу на таких
Алина-1240• 16 октября 2022
Начните сами раскачивать качели,и пускай уже он бегает

автор Мейк-ап форева • 16 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Як навчіть .
Немаю досвіду.
Сливочная пенка• 16 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
До 30
Але чому не відпустить.
Оці ознаки про ’не відпускає’ і ’двічі блокувала’ наводять на думку про нарцисичний розлад особистості.
Якщо раз заблокували, це означає, що Вам не комфортно стало, - треба слухати себе ✌️ але хлоп задурить голову і зробить вас дурною, ще й вину будете відчувати.

НРЛ страшніше, ніж нам розказували. Кожній жінці тему варто вивчити, бо цих голодних до емоцій муднів серед нас багато.
Куратор дебошей• 16 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Як навчіть .
Немаю досвіду.
А Вы в собі не впевнена.
Як? Не дзвоніть на пішить перша.
Відповідаєте коротко.
Так
Ні
Зараз дуже зайнята
Після зустрічі ( у гарному місці),- мені додому. В мене ще справи.
Пропаде- не шукайте.
Не бойтеся головне його втратити Він ще не Ваш.
Наездница• 16 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Був у мого чоловіка такий друг.
та тому що він скоріш за все й не прагне нічого)) в мене такий був з кращою коханкою правою рукою,витрачатись не треба і будувати щось))
Потрындельница• 16 октября 2022
У самой сейчас такое же,когда на улице гудяем ни обнимет,ни поцелует ни за ручку не возьмкт,если к нему в гости идти то там еще тактильность допускает.Не знаю,как его добиться.
автор Мейк-ап форева • 16 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
А Вы в собі не впевнена.
Як? Не дзвоніть на пішить перша.
Відповідаєте коротко.
Так
Ні
Зараз дуже зайнята
Пропаде- не шукайте.
Дякую
Наездница• 16 октября 2022
Ответ дляПотрындельница
а вам надо добиваться?))))) зачем? ві потом все время будете его добиваться
кто он такой? добиваться мужика чтоб доставлять ему оргазм ну епрст.добивайтесь
Потрындельница• 16 октября 2022
Ответ дляНаездница
Та у нас и до секса то не доходит,а вы про оргазм.
Наездница• 16 октября 2022
Ответ дляПотрындельница
так у нас тоже пол года не доходило, а потом я все добивалась.
просто, бегите, єто не нормальное поведение. он травмирован.
ему к психологу, а не к женщине надо
Потрындельница• 16 октября 2022
Ответ дляНаездница
ему к психологу, а не к женщине надо
Я знаю чем он травмирован,но я безсилтна в этом плане.Много трупов видел.С тех пор сам не свой
Наездница• 16 октября 2022
Ответ дляПотрындельница
ну а вам это надо.? поверьте мне, потратите только кучу своих сил и все без толку
если человек травмирован он и только он сам должен разбираться со своими травмами, иначе потом будете травмированы и вы

это синдром спасателя, подумайте над этим