ЖивунаБагамах• 16 октября 2022

Порадьте добрива для кімнатних рослин, зелених і квітучих

З квітучих зараз гібіскус
Mede• 16 октября 2022
Мастер, Чистий лист, Плантон. Кожна торгова марка випускає добрива як для квітучих рослин так і декоративно-листяних.
котопёс• 16 октября 2022
Мне здесь рекомендовали ’Ярос’. Но я его беру для фаленопсисов.
nova_mama• 16 октября 2022
Я люблю Osmocot. Це добриво для лінивих, вистачає на 6-9 місяців. У вигляді капсул, поступово вивільняються добрива з них.
Мені зручно - додаю у грунт, коли пересаджую. І все.
У мене фіалки, їх і так треба часто пересаджувати.
bezpe4na_mavpa• 16 октября 2022
Мне нравится Help rost, заметно действие. Раньше было по 25грн в леруа, теперь по 50 в эпицентре