Именно "недавно" - он может быть любого года выпуска. Пожелания: драма, триллер, биография
Значит надо• 16 октября 2022
Ответ дляsobacura
’Швидкісний поїзд’ подивилась - прикольний, але він більше як комедія, чимось схожий на ’День курка’.
’Загублене місто’ також комедія.
’Над безоднею’ ну так, на 4-ку.
’Перелом’ на 3-ку.
’Лулу і Брігс’ більш менш.
’Загублене місто’ також комедія.
’Над безоднею’ ну так, на 4-ку.
’Перелом’ на 3-ку.
’Лулу і Брігс’ більш менш.
Швидкисный поїзд тоже супер фильм
Меряно-перемеряно• 16 октября 2022
Тут недавно порадили, я вже подивилась серіал на 10 серій, про маньяка ’Дамер’
ИннусичкаЯ• 16 октября 2022
Ответ дляЗначит надо
Швидкисный поїзд тоже супер фильм
Можна з дитиною 12+ дивитись?
ПЛЮС-МИНУС• 16 октября 2022
Ответ дляsobacura
’Загублене місто’ також комедія.
’Над безоднею’ ну так, на 4-ку.
’Перелом’ на 3-ку.
’Лулу і Брігс’ більш менш.
’Загублене місто’ також комедія.
’Над безоднею’ ну так, на 4-ку.
’Перелом’ на 3-ку.
’Лулу і Брігс’ більш менш.
’Швидкісний поїзд’ это Bullet Train с Питтом?
Значит надо• 16 октября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Можна з дитиною 12+ дивитись?
Даже и не скажу. У меня нет детей
Значит надо• 16 октября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ага
ПЛЮС-МИНУС• 16 октября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Можна з дитиною 12+ дивитись?
нет. там кровищи море. но смешно.
Железный коготь• 16 октября 2022
The good neighbor, в прокаті Ідеальне вбивство 2022, зараз додивляюсь, непоганий. Наблюдатель недавно подивилась, теж із свіжого, можу порекомендувати. Це все триллер, я тільки таке люблю.
Робот Вертер• 16 октября 2022
Дамер тут позавчора радили, подивидась пару серій, відчуття фумля. Дівчата, нетфлікс весь на лгбт циклиться? Помітила, що вже декілька фільмів починала дивитись і кидала :(
Носки на подтяжках• 16 октября 2022
Приятно удивил мультсериал Академия сверхъестественного. На удивление серьёзный и местами мрачный.
ПМСница• 17 октября 2022
Ответ дляКогтяузер
’За пивом’ 2022, ’Топ Ган: Мэверик’, ’Волшебный дракон’.
Тоже хотела первые два посоветовать. Третий не видела. А после первых двух еще По соображениям совести пересмотрели.