kirpichenko• 17 октября 2022

Опять поспали.

ultragringo• 17 октября 2022
У меня отмена тревоги пришла.
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляОльга_1301
Це Ви мене підколоти хотіли? Ну так собі, слабенько.
Нееет,наоборот.
Я ,например, не верила
Вы молодец, честно, я без стеба
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляmarina26
Попередив би, був би чоловіком якому не байдуже на життя людей, а тепер буде злочинцем після війни, дуже сподіваюсь, що його судитимуть!
Дайте вгадаю?
І поставлять Порошенко.
Так?))
oksanav• 17 октября 2022
Відбій
JuliaRoberts• 17 октября 2022
Ура, отбой
нова_Я• 17 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Ничего интересного на меня смотреть.
Просто такие панические настроения они очень легко передаются другим людям ( не всем), даже через экран смартфона. Я это знаю точно, подумайте и вы об этом.
LRuba• 17 октября 2022
Ответ дляEllillд
А можно посмотреть где читаете? Мне мало верится, что Европа разрешила не давать энергию по контрактам.
Я по работе знаю
автор kirpichenko • 17 октября 2022
Ответ дляultragringo
У меня отмена тревоги пришла.
Спасибо боженька за отбой.
Irina.tish• 17 октября 2022
Та щось не так з тим відбоєм, не збій чи
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляknopkakyev
А як світло вимкнуть? У нас в минулий понеділок півтори доби не було.
Та на вулиці вже заморозки, на балкон чи за вікно
elena901• 17 октября 2022
Дай Боже спокійного дня..
нова_Я• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
Вы себя сама угробите такими переживаниями. Так нельзя!
ми вже їй писали вчора, та все даремно
chehol_ipad• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Дайте вгадаю?
І поставлять Порошенко.
Так?))
Удалено администрацией...
Кузякин• 17 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Спасибо боженька за отбой.
Это вообще ничего не значит.
В Харькове половина взрывов, если не больше, происходила после отбоя тревоги.
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляОльга_1301
Не кажіть про всіх.
16 лютого я склала всі документи свої і дитини.
23 лютого пізно ввечері зібрала сумку з теплими речами і білизною дитині. Дістала переноску кота з верхньої шафи.
І?
Що змінилося від попередження? Сумку зібрали і все?
kuskus• 17 октября 2022
Ответ дляYammystar
Удалено администрацией...
Або русняве
knopkakyev• 17 октября 2022
Ответ дляultragringo
У меня отмена тревоги пришла.
Так відміна. Але я зараз чую як бахкає.
автор kirpichenko • 17 октября 2022
Ответ длянова_Я
Я с собой ничего поделать не могу.
Вы прям как мой муж, вечно орёт успокойся, интересно как???
My_everything• 17 октября 2022
Ответ дляLizavel
Ну як ви собі це уявляєте? По телебаченню виступає президент і каже, люди добрі, готується напад, тікайте. А куди? Якщо біженців ще не приймали. Ви уявляєте собі цей дурдом в магазинах та на дорогах. Та половина все одно б не повірила ...
А начиная с 24 дурдома на дорогах не было не? Когда люди по 3 дня только на ЗУ добирались. Сообщил бы, обязан был предупредить об опасности, то люди б выехали. И при чем тут беженцев принимали ? Многие за границей от самого начала полностью за свой счёт. Безвиз 90 дней даётся
ultragringo• 17 октября 2022
Ответ дляknopkakyev
Так відміна. Але я зараз чую як бахкає.
Вы в каком районе?
crystal• 17 октября 2022
Ответ дляОльга_1301
Не кажіть про всіх.
Я за два тижні до війни відправила з Київа батьків з дитиною на дачу
Сумки були зібрані ще з січня
І те, що буле війна, знала давно і відчувала
Але ж тут таких називали істеричками, зараз самі істерят…
Mari4ka77• 17 октября 2022
Ответ дляoksanav
Це про нас. Приїхали до друзів в будинок під Гостомелем. Тоді вночі там на 25 лютого таке робилося, що думали не виживем. Зранку, як почало сіріти, о 4 годині виїхали. Якимись грунтовими дорогами, в об‘їзд. Як згадаю…
Вот поэтому власти надо было хотя-бы листовку-памятку написать. Киевляне бы на север не поехали. Крупные города должны были бы в убежища и метро спускаться.
gizma2019• 17 октября 2022
Ответ дляLilianna_
А ви не пам’ятаєте, як тут Байдена на сміх підіймали, що він все прогнозує війну не сьогодні-завтра, а рашисти все не йдуть і не йдуть.
Британська розвідка за тиждень прямим текстом писала про те, що русня от-от пійде. Багато з нас повірив?
Я, наприклад, докінця відмовлялася вірити, що орки підуть.
Але ж. Ну що б змінило те, що це ще сказав би Зеленський?! Нікому ми не вірили, а от Зеленському б повірили. Його б теж тут би назвали панікером і тряпкою.
Тому таке питання, скоріше про відкритість з народом. Краще б сказав як є.
Байден и британская разведка это ни о чем, наши должны были сказать и им бы многие поверили
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляLizavel
Я з вами згодна в цілому, але куди людям тікати?(
То і я про те.
knopkakyev• 17 октября 2022
Ответ дляultragringo
Вы в каком районе?
Типа зениток.
Березняки.
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляColor never seen before
Одна справа вірити, а інша підстрахуватись. Незрозуміло було чи буде чи не буде, коли саме буде. Там не один раз дати називали різні джерела
Підстрахуватись як?
malinka.ya• 17 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Агіль Рустамзаде постійно повторював, що дрони-камікадзе - це краще, що може бути в армії (((
Угу, раша тысячами закупает , а нам по крохам дают
chehol_ipad• 17 октября 2022
Ответ дляMy_everything
Ось зараз війна ..і що ви робите?. Куди виїхали?.
автор kirpichenko • 17 октября 2022
Ответ дляКузякин
Это вообще ничего не значит.
Я знаю,я и не сильно радуюсь,да и вообще радости нет сейчас.
ultragringo• 17 октября 2022
Ответ дляknopkakyev
Типа зениток.
Березняки.
У меня Святошинский тихо. Утром только бахало. Блин никак не могу решить ехать ли на работу и везти ли с собой ребёнка.