kirpichenko• 17 октября 2022

Опять поспали.

Lilianna_• 17 октября 2022
Ответ дляsashik77
Та знали все. Супутники ж є.
Все знали. І про наступ з Бл@дорашки, нажаль. Я не можу сказати, що нічого не робилося. За місяць може до війни техніки багато проходило вночі. Якби нічого не робилося, то вже ми б або співали русскій гімн, або були в землі
Конфет04ка• 17 октября 2022
Карта резко покраснела. Новые мопеды подвезли. Или не мопеды.
Mari4ka77• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
Потому что никому не могло прийти в голову, что лукакашенко таким сучарой окажется, и со стороны беларашки попрут к нам, вот и весь ответ
А ГРУ зачем? Просто людям решили не говорить. Не верю я, что там лохи одни штаны просиживают
Ольга_1301• 17 октября 2022
Ответ дляLilianna_
Повністю згодна.
Багато чого бачила з вікна, бо під вікнами траса, що з’єднує дві області.
irina _d• 17 октября 2022
Интересно, АТБ открыты в тревогу? Мне нужно сигарет и хлеба сходить купить, неохота в закрытую дверь уткнуться
oksanav• 17 октября 2022
Ответ дляМайя15
Так многие наоборот в первый день войны поехали в пригород Киева.Если бы остались в городе ,может и выжили
Це про нас. Приїхали до друзів в будинок під Гостомелем. Тоді вночі там на 25 лютого таке робилося, що думали не виживем. Зранку, як почало сіріти, о 4 годині виїхали. Якимись грунтовими дорогами, в об‘їзд. Як згадаю…
ultragringo• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
Наше закрыто.
marina26• 17 октября 2022
Ответ дляLizavel
Вы думаете, люди бы оставили все и уехали? Предупреждала Америка, что стоят войска у границ. Никто никогда не предупреждает население о начале войны, кто знал, что Путин 24.02 выступит?
Удалено администрацией...
Nasta9019• 17 октября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Если все, то точно не мопеды.
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляJuliaRoberts
Батьки деяких доньчиних однокласників виїхали і дітей вивезли ще 17-20 числа. Но вже хто що хотів, то і чув. Я зараз теж дивуюсь якою дурою була, нічого не приготувала.
Мене здивували черги 24го в маркетах. Блін, але ж попереджали, чого заздалегідь не купували?
Я морозилку про всяк випадок забила, млинців напекла, заморозила. Сосиски навіть туди кинула. З мене ще всі ржали, бо в маркеті повно сосисок, на фіга їх морозити))
Lizavel• 17 октября 2022
Ответ дляsashik77
ну коротше кажучи - всі все знали. тільки не повідомили людей. Тут я згодна з дівчатами - казати тре було. Скільки б життів зберегли. Ну як є. Нічого вже не зробиш.
Ну як ви собі це уявляєте? По телебаченню виступає президент і каже, люди добрі, готується напад, тікайте. А куди? Якщо біженців ще не приймали. Ви уявляєте собі цей дурдом в магазинах та на дорогах. Та половина все одно б не повірила ...
elena901• 17 октября 2022
Ответ для crystal
Ну, мы из Киева в Бородянку выехали
Ото счастливчики
Даже рассказывать не надо, что там видели и как оттуда убегали
Я казала своїм, якби жила в Києві і мала б якесь житло поблизу - теж виїхала б..А як вийшло( Добре, що Вам вдалось вибратись
Николь1986• 17 октября 2022
Ответ дляКонфет04ка
И я вот думаю чего б это
Olgusya• 17 октября 2022
Агіль Рустамзаде постійно повторював, що дрони-камікадзе - це краще, що може бути в армії (((
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляLizavel
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
У нас АТБ в тревогу работает
Liliana12345• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
marina26• 17 октября 2022
Ответ дляLilianna_
А ви не пам’ятаєте, як тут Байдена на сміх підіймали, що він все прогнозує війну не сьогодні-завтра, а рашисти все не йдуть і не йдуть.
Британська розвідка за тиждень прямим текстом писала про те, що русня от-от пійде. Багато з нас повірив?
Я, наприклад, докінця відмовлялася вірити, що орки підуть.
Але ж. Ну що б змінило те, що це ще сказав би Зеленський?! Нікому ми не вірили, а от Зеленському б повірили. Його б теж тут би назвали панікером і тряпкою.
Тому таке питання, скоріше про відкритість з народом. Краще б сказав як є.
Попередив би, був би чоловіком якому не байдуже на життя людей, а тепер буде злочинцем після війни, дуже сподіваюсь, що його судитимуть!
knopkakyev• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
А як світло вимкнуть? У нас в минулий понеділок півтори доби не було.
Кузякин• 17 октября 2022
Тревога по всей стране
Ольга_1301• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Не кажіть про всіх.
16 лютого я склала всі документи свої і дитини.
23 лютого пізно ввечері зібрала сумку з теплими речами і білизною дитині. Дістала переноску кота з верхньої шафи.
Yammystar• 17 октября 2022
Ответ дляmarina26
Удалено администрацией...
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляОльга_1301
Не кажіть про всіх.
Ого,какая Вы предусмотрительная.
У нас до сих пор тревожного чемоданчика нет
JuliaRoberts• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Я не про продукти. Про незібрані документи, гроші, що залишилися у банківській ячейці, непідготовлені тривожні валізи. З двома штанами і трусами поїхали на Житомирщину пересидіти… Повернулись в липні додому, де тільки не поїздивши
Ольга_1301• 17 октября 2022
Ответ дляNata.t.1970
Ого,какая Вы предусмотрительная.
Це Ви мене підколоти хотіли? Ну так собі, слабенько.
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляmarina26
Это Вы о ком?
mamaМия• 17 октября 2022
Ответ дляLilianna_
Я навіть коли 24 бахнуло, то не вірила, сміялася з чоловіка, який тут бігати почав і орати. Думаю, ну припугнули і все. Не вірила, що танками сунуться. А вони уже в цей час і з вертольотів під гостомелем висаджувалися.
Lizavel• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Я з вами згодна в цілому, але куди людям тікати?(
Color never seen before• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Одна справа вірити, а інша підстрахуватись. Незрозуміло було чи буде чи не буде, коли саме буде. Там не один раз дати називали різні джерела
malinka.ya• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
Открыты