Ответ дляsashik77
Та знали все. Супутники ж є.
Все знали. І про наступ з Бл@дорашки, нажаль. Я не можу сказати, що нічого не робилося. За місяць може до війни техніки багато проходило вночі. Якби нічого не робилося, то вже ми б або співали русскій гімн, або були в землі
Ольга_1301• 17 октября 2022
Ответ дляLilianna_
Повністю згодна.
Багато чого бачила з вікна, бо під вікнами траса, що з’єднує дві області.
Ответ дляМайя15
Так многие наоборот в первый день войны поехали в пригород Киева.Если бы остались в городе ,может и выжили
Це про нас. Приїхали до друзів в будинок під Гостомелем. Тоді вночі там на 25 лютого таке робилося, що думали не виживем. Зранку, як почало сіріти, о 4 годині виїхали. Якимись грунтовими дорогами, в об‘їзд. Як згадаю…
ultragringo• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
Интересно, АТБ открыты в тревогу? Мне нужно сигарет и хлеба сходить купить, неохота в закрытую дверь уткнуться
Наше закрыто.
Ответ дляJuliaRoberts
Батьки деяких доньчиних однокласників виїхали і дітей вивезли ще 17-20 числа. Но вже хто що хотів, то і чув. Я зараз теж дивуюсь якою дурою була, нічого не приготувала.
Мене здивували черги 24го в маркетах. Блін, але ж попереджали, чого заздалегідь не купували?
Я морозилку про всяк випадок забила, млинців напекла, заморозила. Сосиски навіть туди кинула. З мене ще всі ржали, бо в маркеті повно сосисок, на фіга їх морозити))
Ответ дляsashik77
ну коротше кажучи - всі все знали. тільки не повідомили людей. Тут я згодна з дівчатами - казати тре було. Скільки б життів зберегли. Ну як є. Нічого вже не зробиш.
Ну як ви собі це уявляєте? По телебаченню виступає президент і каже, люди добрі, готується напад, тікайте. А куди? Якщо біженців ще не приймали. Ви уявляєте собі цей дурдом в магазинах та на дорогах. Та половина все одно б не повірила ...
Николь1986• 17 октября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Карта резко покраснела. Новые мопеды подвезли. Или не мопеды.
И я вот думаю чего б это
Ответ дляLizavel
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
У нас АТБ в тревогу работает
Liliana12345• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Ответ дляLilianna_
А ви не пам’ятаєте, як тут Байдена на сміх підіймали, що він все прогнозує війну не сьогодні-завтра, а рашисти все не йдуть і не йдуть.
Британська розвідка за тиждень прямим текстом писала про те, що русня от-от пійде. Багато з нас повірив?
Я, наприклад, докінця відмовлялася вірити, що орки підуть.
Але ж. Ну що б змінило те, що це ще сказав би Зеленський?! Нікому ми не вірили, а от Зеленському б повірили. Його б теж тут би назвали панікером і тряпкою.
Тому таке питання, скоріше про відкритість з народом. Краще б сказав як є.
Попередив би, був би чоловіком якому не байдуже на життя людей, а тепер буде злочинцем після війни, дуже сподіваюсь, що його судитимуть!
knopkakyev• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
А як світло вимкнуть? У нас в минулий понеділок півтори доби не було.
Ольга_1301• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Не кажіть про всіх.
16 лютого я склала всі документи свої і дитини.
23 лютого пізно ввечері зібрала сумку з теплими речами і білизною дитині. Дістала переноску кота з верхньої шафи.
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляОльга_1301
Не кажіть про всіх.
Ого,какая Вы предусмотрительная.
У нас до сих пор тревожного чемоданчика нет
JuliaRoberts• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Я не про продукти. Про незібрані документи, гроші, що залишилися у банківській ячейці, непідготовлені тривожні валізи. З двома штанами і трусами поїхали на Житомирщину пересидіти… Повернулись в липні додому, де тільки не поїздивши
Ольга_1301• 17 октября 2022
Ответ дляNata.t.1970
Ого,какая Вы предусмотрительная.
Це Ви мене підколоти хотіли? Ну так собі, слабенько.
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляmarina26
Это Вы о ком?
Ответ дляLilianna_
Я навіть коли 24 бахнуло, то не вірила, сміялася з чоловіка, який тут бігати почав і орати. Думаю, ну припугнули і все. Не вірила, що танками сунуться. А вони уже в цей час і з вертольотів під гостомелем висаджувалися.
Color never seen before• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ніхто б не повірив.
Власне, ніхто і не вірив до 24го
Одна справа вірити, а інша підстрахуватись. Незрозуміло було чи буде чи не буде, коли саме буде. Там не один раз дати називали різні джерела
malinka.ya• 17 октября 2022
Ответ дляirina _d
Открыты