Marine_29• 17 октября 2022

Не можу зайти... вчора наткнулась на інфо, що Іран...

парашці ще дасть шахідів + балістичних ракет, це правда?
Бо потім прочитала, що це мов фейк. Так фейк чи ні? Як Ви вважаєте?!
Бо настрій від цієї новини взагалі на нулі, якщо це правда.
Night1990• 17 октября 2022
Я читав теж таке
skunsi• 17 октября 2022
Іран готує нові поставки дронів до росії, у тому числі десятки безпілотників Mohajer-6 і Shahed-136, - The Washington Post

Крім того, іранські інструктори відвідали окуповані росією території України, щоб навчити росіян користуватись дронами.
иркин• 17 октября 2022
Правда. Чому їм не продавати? Їм ще краще як невірні один одного мочити будуть
Танюша• 17 октября 2022
Я з сєкти 20 жовтня.
Збираю валізи їхати в Херсон
иркин• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
Я з сєкти 20 жовтня.
Збираю валізи їхати в Херсон
Я про таку не знаю, розкажіть детальніше :)
Karin 777• 17 октября 2022
Израиль на фоне этого заявил,что поможет Украине в военном плане.
Танюша• 17 октября 2022
Ответ дляиркин
Наче до цієї дати все вирішиться на користь України
golublexa3• 17 октября 2022
Березовец вчера об этом говорил с ссылкой на американскую разведку.
иркин• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
Цього року?
иванюся• 17 октября 2022
Есть вторая сторона медали...у раши нет своих ракет, получается? Всратая вторая армия
Танюша• 17 октября 2022
Ответ дляиркин
Цього року?
угу
автор Marine_29 • 17 октября 2022
Ответ дляgolublexa3
теж бачила, а потім наче Іран скасував це. Але я не вірю їм.
иркин• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
угу
Букетик вам за оптимізм
иркин• 17 октября 2022
Ответ дляиванюся
Так.
lipa8881• 17 октября 2022
С==ка все собрались на территории Украины воевать Иран с Израилем, Штаты с русней((( Нашли тут шахматную доску в виде Украины((((
автор Marine_29 • 17 октября 2022
Ответ дляиванюся
Від цього не легче, якщо їм будуть продавати, а там бабки є
иркин• 17 октября 2022
Ответ дляlipa8881
Це все наслідки, а не причини.
lipa8881• 17 октября 2022
Ответ дляMarine_29
Иран сказал что и шахиды не давал и вообще очень сочувствует и сожалеет о войне((
alena2013• 17 октября 2022
Ответ дляMarine_29
Они и первые поставки отрицали.
автор Marine_29 • 17 октября 2022
Ответ дляlipa8881
та брешуть... за дураків держуть
иванюся• 17 октября 2022
Ответ дляMarine_29
Нажаль,ми на це не можемо вплинути ніяк(
alena2013• 17 октября 2022
Ответ дляlipa8881
Сожалели они, когда наши их послов в Украине послали вслед за кораблем.
Natatashka• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
Я з сєкти 20 жовтня.
Збираю валізи їхати в Херсон
А що це за секта така? Хоч я і здогадуюсь
Стрекозявка• 17 октября 2022
Ответ дляиркин
Цього року?
Отличный вопрос
Natatashka• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
О, гарна секта
Natatashka• 17 октября 2022
Ответ дляMarine_29
Іран під жорстктми санкціями, у них небагато ресурсів, щоб випускати ракети та дрони у великих кількостях. Отже, зараз всі продалуть і нічого не залишиться
Somon• 17 октября 2022
Ну, слухайте, там крім Ірана ще повно країн, готових дружити з росією, допомагати хуйлу. Ви думаєте лавров просто так до Африки їздив?
Буде росія через Уганду зброю тягати.
Sara-a• 17 октября 2022
Ответ дляиванюся
Есть , но их осталось критически мало , в ноль они не могут их выпустить
Юля Неюля• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
Нет, это вранье)
У меня молодой человек военный там сейчас, говорит что минимум до зимы Херсон вернут, максимум весна
МиссКаприз• 17 октября 2022
Ответ дляlipa8881
А в Херсонской области иранских инструкторов 200-тыми 10 человек вывезли. «Ихтамнет»