парашці ще дасть шахідів + балістичних ракет, це правда?
Бо потім прочитала, що це мов фейк. Так фейк чи ні? Як Ви вважаєте?!
Бо настрій від цієї новини взагалі на нулі, якщо це правда.
Natatashka• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
Я з сєкти 20 жовтня.
Збираю валізи їхати в Херсон
А що це за секта така? Хоч я і здогадуюсь
Natatashka• 17 октября 2022
Ответ дляТанюша
Наче до цієї дати все вирішиться на користь України
О, гарна секта
Natatashka• 17 октября 2022
Ответ дляMarine_29
Від цього не легче, якщо їм будуть продавати, а там бабки є
Іран під жорстктми санкціями, у них небагато ресурсів, щоб випускати ракети та дрони у великих кількостях. Отже, зараз всі продалуть і нічого не залишиться
МиссКаприз• 17 октября 2022
Ответ дляlipa8881
Иран сказал что и шахиды не давал и вообще очень сочувствует и сожалеет о войне((
А в Херсонской области иранских инструкторов 200-тыми 10 человек вывезли. «Ихтамнет»