Пополняю_Карму• 17 октября 2022
Скільки зараз коштують брекети дитячі, ті шо на передні зуби
Летчица• 17 октября 2022
Год назад в Киеве, в частной клинике, на верхнюю челюсть, керамика на 4 передних и 2 металических на задних- 8000. Это только цена брекетов
Непогодка• 17 октября 2022
Ответ дляKatia2009
На які зуби ставити вирішую лікар!
Спопатку сходіть на консультацію, бо судячи з вашого питання зрозуміло що про ортодонтію нічого не знаєте.
По ціні от 2500 грн до 50 000 грн підійде?
2500 не буває. Хіба пластинка
ДаЗдраПерма• 17 октября 2022
Ответ дляГерцогиня
Самые дешёвые - металл, резинки, по 12 тыс. грн, ставили в августе
В каком городе?