Мизимец• 17 октября 2022

Чому ви б хотіли навчитися онлайн зараз для перспективи?

Питання про ваше бачення перспективи праці саме в Україні - якби у вас була можливість витратити зараз час на онлайн навчання новому (!) що б ви обрали? Яку професію чи які знання?
ПультОт_БМВ• 17 октября 2022
я старенькая, я не знаю в онлайн как работать
по-этому я ушла в ногти, ресницы, спа и брови
надеюсь до НГ уже иметь хоть десять постоянных клиентов, а на весну открыть небольшой спа салончик с процедурами по уходу на ручками, ногами и т.д
а вообще я хочу научиться шить, вернее я умею... хочу, что б мои руки прекратили бастовать и покрываться пухырцыми и шить то, что я умею и продавать за дорого, а я очень умела раньше , потом как переклинило,Ю не могу к швейной машинке подойти
а еще я бы хотела баню
а еще я бы хотела кафейню с кондитерской

Кашпо• 17 октября 2022
Зараз пішла на курси англійської, бо повний нуль в цьому. А паралельно хочу менеджера ЗЕД вивчати.
Мальчижка• 17 октября 2022
Це опитування чи цікаветесь для себе?
Чого хочу, роблю, незалежно від віку.вивчаю мови. Щодо перспективи роботи в Україні, є сумніви
Просто звязда• 17 октября 2022
Анализ данных
муха в кедах• 17 октября 2022
Ответ дляКашпо
Ви онлайн займаєтеся?
муха в кедах• 17 октября 2022
Хочу трохи підучити Ексель, павер бі.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 октября 2022
Ответ дляКашпо
Менеджер і мене цікавить, не шукали ще курси, уроки?

автор Мизимец • 17 октября 2022
Ответ дляМальчижка
Це опитування чи цікаветесь для себе?
я на півроку через травму не ходжу. хочу витратити час на навчання для майбутнього. ось і цікавлюся, що і люди вважать перспективними сферами праці після перемоги
Кашпо• 17 октября 2022
Ответ длямуха в кедах
Ви онлайн займаєтеся?
Так. З репетитором
А менеджером зараз працюю, но повна самоучка) Треба хоч Інкотермс почитати)
Кашпо• 17 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не шукала. Я зараз менеджер ЗЕД, тому що нема кому більше на фірмі. Все вчу сама, за допомогою брокера.
муха в кедах• 17 октября 2022
Ответ дляКашпо
Так. З репетитором
Якщо потрібно для роботи інкотермс то звісно треба читати.
муха в кедах• 17 октября 2022
Ответ дляКашпо
Тобто ви відповідаєте за логістику? Які ваші функції?
Кашпо• 17 октября 2022
Ответ длямуха в кедах
Шукаю покупця за кордоном, продаю товар, готую документи для експорту. Логістикою покупець займається.
автор Мизимец • 17 октября 2022
Ответ дляКашпо
Воно є перспективним в плані рівня зарплатні?
Бритоножка• 18 октября 2022
Ответ дляКашпо
Які товари у вас?