40ка• 17 октября 2022

Прошу відгуків про шоколад Millennium чорний стевія!

Я вже раніше писала, що у рошені і авк екстрачорний знайшла пальмові олію. На одній плитці виробник чесно написав, що там замінник.

На смак, на запах відчула, що шоколадки, які їла 9 років вже не ті.

Ну от знайшла в магазині Millennium чорний стевія

Написано., що склад хороший, але дуже потрібні ваші відгуки, облом даремно витрачати гроші.

Хто останнім часом їі цей шоколад? Як він? Шоколадний чи таке? Дуже треба!
MandarinaS• 17 октября 2022
Вкусный. Покупала в Сильпо.
Veronika130989• 17 октября 2022
Я пробовала,сладости почти не чувствуеться, горький ,это для тех кто мало ест сладкого,оценят его вкус
Жаннетт_• 17 октября 2022
Я беру міленіум. Виключно міленіум із українських виробників. Я рекомендую Вам також. Але я беру екстра чорний з сушеною вишнею чи апельсиновою цедрою
автор 40ка • 17 октября 2022
Ответ дляMandarinaS
Вкусный. Покупала в Сильпо.
Дякую!
автор 40ка • 17 октября 2022
Ответ дляVeronika130989
Дякую!
автор 40ка • 17 октября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Дякую!
Олечка79• 17 октября 2022
Мне не вкусно . Очень не вкусно
svalentina• 17 октября 2022
Я купую виключно Міленіум чорний шоколад 80 % ,74 % ще він є з апельсином. Для мене це самий смачний и склад хороший.
Велария• 17 октября 2022
Эх, а я Милку ни на что не променяю
автор 40ка • 17 октября 2022
Ответ дляsvalentina
Дякую
автор 40ка • 17 октября 2022
Ответ дляВелария
Эх, а я Милку ни на что не променяю
Він тільки молочний буває? А то ніколи не бачила чорну мілку...
автор 40ка • 17 октября 2022
Ответ дляОлечка79
Мне не вкусно . Очень не вкусно
Гіркий?
Олечка79• 17 октября 2022
Ответ для40ка
Гіркий?
Да, просто горькая горечь
Я такое не люблю
Лучше вообще тогда без шоколада