Плакулька• 17 октября 2022
Срані росіяни!!! Знову тривога!! Ви поведете дітей в школи завтра?
Стосується тих хто водить
Ума Палата• 17 октября 2022
Ответ дляRetu
Аргументируйте
Дом не есть объект, разве что случайно.
В школу могут нарочно лупануть.
Ума Палата• 17 октября 2022
Ответ дляRetu
Школа частная, в доме, в подвальном помещении
А квартира на 16 этаже
🤷♀️
Есть разные ситуации, не судите…
А квартира на 16 этаже
🤷♀️
Есть разные ситуации, не судите…
Всем участникам безопасно туда добираться?
И вы не судите.
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляУма Палата
Зачем ваш ребенок шел в школу, если тревога с 6 20 утра?
Чтобы там что?Померзнуть в подвале?
Я вказала, з якого міста??? Тривога почалася на останньому уроці (на2 уроці була коротка, до 15 хв), в результаті їх затримали після уроків майже на 3 години
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Так это учитель виноват?
Вчителька добила, що й так важкий день, діти значно затрималися після уроків, так ще й на завтра крім уроків вивчити пісню для відео, осінню композицію і листівку у форматі А5!
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ длябибизяна
Чому без ковдр спустились в підвал? Тим більш, вагітна.
Дитина замерзла, я була вдома
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
питання до вас, без злоби, а чим ви керувались, коли вирішити відправити дитину у війну на офлайн навчання?
Нам вибору не давали, це не Київ
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляУма Палата
Еще и пррчитала, что мама дома в положении...за гранью.
Я не написала, що з Києва. Не нагнітайте
Написала, шо у нас тривоги зранку не було, всі пішли до школи
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляТихомандражная
Тоже не понимаю тех, кто уже в тревогу ведут в школу, садик, зная, что тревога - это ведь не просто так.
Цікаво, звідки ви знаєте, з якого я міста і коли почалася у нас тривога??
У темі вказане місто??
Тихомандражная• 17 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
У темі вказане місто??
А з чого ви взяли, що я про вас. Я про тих, хто так робить. І знаю таких особисто. Сьогодні родичі повели так малого в дитячий садок зранку 🤦♀️
Точный_сантиметр• 17 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Шото они за Киев взялись))
Помню писала мне тут одна, что пукалка слаба у них, приглашала снять жилье в Киеве. Что бы в Харькове я не была
Тихомандражная• 17 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
У темі вказане місто??
І на момент написання посту, тривога була тільки в Києві і області, тому так, тема саме про Київ, а в Києві тривога сьогодні розпочалась о 6:20.
бибизяна• 17 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
Дитина замерзла, я була вдома
Як вона в школі опинилась? Зранку тригодинна тривога, закінчилась аж в 9.30.