Плакулька• 17 октября 2022

Срані росіяни!!! Знову тривога!! Ви поведете дітей в школи завтра?

Стосується тих хто водить
ЛедиДи• 17 октября 2022
Я б не повела, якби не робота. Все ж краще в школі, аніж самому вдома

Ума Палата• 17 октября 2022
Ответ дляПуГоФФка
Кто нагнул?
Начальство.
Retu• 17 октября 2022
Ответ дляУма Палата
Да, дома безопаснее.
Аргументируйте
Ума Палата• 17 октября 2022
Ответ дляRetu
Аргументируйте
Дом не есть объект, разве что случайно.
В школу могут нарочно лупануть.
Retu• 17 октября 2022
Ответ дляУма Палата
Дом не есть объект, разве что случайно.
В школу могут нарочно лупануть.
Школа частная, в доме, в подвальном помещении
А квартира на 16 этаже
🤷‍♀️
Есть разные ситуации, не судите…
Ума Палата• 17 октября 2022
Ответ дляRetu
А квартира на 16 этаже
🤷‍♀️
Есть разные ситуации, не судите…
Всем участникам безопасно туда добираться?
И вы не судите.
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляУма Палата
Зачем ваш ребенок шел в школу, если тревога с 6 20 утра?
Чтобы там что?Померзнуть в подвале?
Я вказала, з якого міста??? Тривога почалася на останньому уроці (на2 уроці була коротка, до 15 хв), в результаті їх затримали після уроків майже на 3 години
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Так это учитель виноват?
Вчителька добила, що й так важкий день, діти значно затрималися після уроків, так ще й на завтра крім уроків вивчити пісню для відео, осінню композицію і листівку у форматі А5!
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ длябибизяна
Чому без ковдр спустились в підвал? Тим більш, вагітна.
Дитина замерзла, я була вдома

МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
питання до вас, без злоби, а чим ви керувались, коли вирішити відправити дитину у війну на офлайн навчання?
Нам вибору не давали, це не Київ
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляУма Палата
Еще и пррчитала, что мама дома в положении...за гранью.
Я не написала, що з Києва. Не нагнітайте
Написала, шо у нас тривоги зранку не було, всі пішли до школи
Retu• 17 октября 2022
Ответ дляУма Палата
И вы не судите.
Так я и не сужу, а вы осуждаете)) а ведь бывают совершенно разные ситуации
МинерАлочка• 17 октября 2022
Ответ дляТихомандражная
Тоже не понимаю тех, кто уже в тревогу ведут в школу, садик, зная, что тревога - это ведь не просто так.
Цікаво, звідки ви знаєте, з якого я міста і коли почалася у нас тривога??
У темі вказане місто??
АяВсёЗнаю• 17 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
Нам вибору не давали, це не Київ
тоді ясно
Тихомандражная• 17 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
У темі вказане місто??
А з чого ви взяли, що я про вас. Я про тих, хто так робить. І знаю таких особисто. Сьогодні родичі повели так малого в дитячий садок зранку 🤦‍♀️
Точный_сантиметр• 17 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Шото они за Киев взялись))
Помню писала мне тут одна, что пукалка слаба у них, приглашала снять жилье в Киеве. Что бы в Харькове я не была
Тихомандражная• 17 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
У темі вказане місто??
І на момент написання посту, тривога була тільки в Києві і області, тому так, тема саме про Київ, а в Києві тривога сьогодні розпочалась о 6:20.
бибизяна• 17 октября 2022
Ответ дляМинерАлочка
Дитина замерзла, я була вдома
Як вона в школі опинилась? Зранку тригодинна тривога, закінчилась аж в 9.30.