Olgusya• 18 октября 2022

Чи були вже заклики чи звернення країн Заходу до путіна припинити терор мирного

населення України? Можливо, я щось пропустила, але я не бачу якогось інформаційного шуму з цього приводу. Всі розмови тільки в межах нашої країни. Якби їх хоч ворушили цими закликами, ми б чули якісь кволі виправдання пєскова чи когось іншого, тобто артикулювалося б те, що вони терористи. Натомість тиша...
автор Olgusya • 18 октября 2022
Я про обстріл ТЕЦ
Чашечка чая• 18 октября 2022
И что оно даст? Давно уже не обращаю внимание на информационный шум
Krisell• 18 октября 2022
Европа очень медленая во всем. Думает
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Потрібно весь час принижувати путіна. А цієї інформаційної стратегії досі не вибудувано. Кожен має виходити на трибуну й казати, що він злочинець і чмо, як колись про нього сказав Байден. Потрібно продовжувати особисті образи. Бо вони досі думають, що х@йло буде рукопожатне на саміті
ok1904• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Йому те приниження , вибачте, до сраки. Він свій на род не жаліє, чому має чужий жаліти?
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляok1904
А Зеленський про путіна почав говорити тільки останній місяць. А то весь час у його промовах була абстрактна ’росія’. Типу ’росія’ віддає накази
Чашечка чая• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Ему эти унижения, как с гуся вода
Чашечка чая• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Бомбит роддомы, пытает и насилует не путин. В этом вина всей россии коллективно
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Ему эти унижения, как с гуся вода
Але вони мають бути! В дусі Андрія Мельника. Ніхто байдужим не лишається після його гострих слів
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Це зрозуміло. Але в них є вождь. У раші строга ієрархія та субодинація
Чашечка чая• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Развивайте мысль
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Развивайте мысль
путін - це представник. Це як староста у класі чи групі вирішує всі питання, так і цей терорист - ватажок. Що незрозуміло? Звертатися до абстрактної раші - це непродуктивно. Ба більше, навіть до неї жодних звернень припинити терор мирного населення України. Захід поки що в інформаційній політиці не зробив нічого, щоб принизити путіна
Владимировна26• 18 октября 2022
Никакого шума не будет . Им интересно и выгодно за этим наблюдать .
Чашечка чая• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Новодвроская говорила, что это путин сделал россию такой, а россия путина. И в этом она абсолютно права
Елена1265• 18 октября 2022
Так они уже 8 месяцев призывают 🤷🏻‍♀️
автор Olgusya • 18 октября 2022
Якщо тільки за 8 днів уже зруйновано 30% енергосистеми, що буде далі?
чир• 18 октября 2022
Песков сегодня божился что раха не использует иранские дроны, мол это российские.
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ длячир
А хоч слово про руйнування цивільної та критичної інфраструктури?
чаревна• 18 октября 2022
Ответ длячир
Им врать, как три пальца
чир• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Нет.
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ длячир
Нет.
Ну от. Бо в них про це західні журналісти не питають
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
У вас опечатка? Не путин сделал, а россия путина? Чи і він росію, і росія його?
ebbi• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Я з тим самітом взагалі нічого не розумію.Рашистський режим визнали терористичним .Як можна посадити лідера терористичного режиму за один стіл з лідерами їших країн і потискати йому руки?Це нонсенс і якщо це відбудеться ,то ці світові лідери самі будуть винні в тому,що ламається світовий устрій
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляebbi
Згодна. Його потрібно бойкотувати на G-20. А краще висунути ультиматум: якщо там буде путін, то не буде євроатлантичних країн. Понаїдуть різні бразилії з індіями та китаями
ebbi• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Хтось на роботі припустив,що може його там і візмуть.Я сумеіваюсь,ну дуже.Вонивсі аж занадто чесні.За кожну рушницю йому звітуть,що Україні передають.А воно збирає зброю по всьому світу,наймає бандюків з усіх кутків і ні перед ким не виправдовується.Клав він на всіх.Пора вже зрозуміти-або світ його,або він вкупі з країнами терористами світ закошмарить