Не фонарь• 19 октября 2022
Дівчата, ви все знаєте) Чи то є нитки муліне?
Важко по фото оприлілити, але , колись в магазині бачила звичайні катушки ниток, було написано для вишивки. Вони такі наче шовкові і блискучі. Тут теж такі?
Не гоню• 19 октября 2022
Есть мулине ’шелк’, на самом деле синтетика, но под шелк. Да, это могут быть они.
Страхованная• 19 октября 2022
Ответ дляУпругая попка
так , це вони в катушках
Муліне не такі блискучі.
Hanna-Hanna• 19 октября 2022
Це не муліне. Муліне- це бавовняні нитки у шість складень. На фото, скоріше за все, шовкові нитки для вишивання
Придивилася, і таки можуть бути і муліне. Але важко розгледіти, чи там пасмо в 6 ниток, чи одна нитка(
Упругая попка• 19 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
Муліне не такі блискучі.
та ви шо, а якщо вони мерсеризовані?
пи:си : я товарознавець, якщо що
Страхованная• 19 октября 2022
Ответ дляУпругая попка
та ви шо, а якщо вони мерсеризовані?
пи:си : я товарознавець, якщо що
Тоді сорі, я таких не зустрічала за свої 37 рочків
Упругая попка• 19 октября 2022
Ответ дляСтрахованная
я останній час навіть не бачила не мерсеризованих) вони і зовні гарніші
Не фонарь
• 19 октября 2022
Ответ дляГлавный котик
Муліне, просто вже намотані
В середньому ряду там нитки не багатослойові, як звичне муліне
Не фонарь
• 19 октября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Это для аышивания гладью нить под шелк.
Так, для гладді. Але як такі нитки називаються?
Hanna-Hanna• 19 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Мулине в катушках не продается , это мотки ниток см 15 .
Муліне чудово перемотується на бобінки насправді
ПолБатона• 20 октября 2022
Ответ дляHanna-Hanna
Не знала. Бабушка вышивает всю мою жизнь , не видела бабин.
Hanna-Hanna• 20 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Це питання скоріше звички. Ну і за часів наших бабусь такого і не було( як і багато чого іншого також. Це тільки років 10-15 тому почали у наших магазинах з‘являтися цікаві штуки для рукоділля. А до того- «ліпили, з чого було»
Главный котик• 20 октября 2022
Ответ дляtanyayacuk
Це нитки дмс, там ще на бобінці видно номери ниток
Так дмс це і є муліне) і справді в них є коробка з бобінками і наклеєчками, куди можна перемотувати нитки і зберігати