Ух_ты_какая_я• Изменено 20 октября 2022
Підскажіть де таке купити в Вінниці?
Всім доброго дня! Може хтось знає де купити саме такий повер банк?
У відповідях фото
Семен Семеныч• 20 октября 2022
Я з Вінниці, але навіть не підкажу де глянути, може в Епіцентрах гляньте хіба, і в якихось туристичних магазинах, це товар з Алі здається, шукайте в інтернеті
неДоЖиру• 20 октября 2022
знайшла, що самовивіз з Запоріжжя. Це мабуть той самий сайт, що ви прислали фото. Сьогодні замовте, а завтра він буде вже у вас
Миледи• 20 октября 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
фото
На фото китайська іграшка
З казковим описом
Но то таке
З казковим описом
Но то таке