Лень гуглить• 20 октября 2022

Де в Києві придбати взуття?

Треба щось хороше на осінь/зиму. Не за всі гроші світу (до 3 тис) і більш-менш хорошої якості. Порадьте, будь ласка 🤍
Мстящий за Зайца• 20 октября 2022
Інтертоп онлайн більший вибір, по акції завжди там все купую
пьЯНА• 20 октября 2022
Мережа ’Сток-чобіток’, на Троєщині та Героїв Дніпра, багато сучасних українських виробників там представлені, зазвичай шкіряне та замш взуття.
Бесстыдница• 20 октября 2022
ССС в Дримтауне (1й), со стороны Минской вход на 2 этаже
Бармалеина• 20 октября 2022
я на шафе новое нахожу
Водійка хімарса• 20 октября 2022
Gem shoes. Наш український виробник. Мої кілька пар вже мені набридли, але ніяк не зносяться )) Купую у них онлайн, але вони мають і магазин десь на Антоновича.