И.О. человека• 20 октября 2022
Софра або Мусафір де кухня краще?
Перепрошую за таке питання, але перший раз запрошують татарську кухню скуштувати, куди краще піти в Києві з цих двох варіантів?
На иголках• 20 октября 2022
Я была только в Мусафире и не могу сравнить,но мне очень поноавился-вкусно.
И.О. человека
• 20 октября 2022
Дивились меню обох, то софра виглядає якось біль автентичніше по меню, а мусафір більш комерційно - комбо меню різні, на європейський манер салати. Але не можу дати оцінку реальну, поки не були ні там ні там.