22 октября 2022

Что за семена, не могу прочесть

Покупала семена бамии и в подарок получила ещё пакетик с семенами,не могу прочитать
Заместитель Анонима 22 октября 2022
Спитайте у продавця.
Бюст Березуцкого 22 октября 2022
Бамія у Вас дає урожай? Який регіон?
Поділіться досвідом.
Бюст Березуцкого 22 октября 2022
Рижій?
Бюст Березуцкого 22 октября 2022
Дрібне, руде, як замочити наче слиз виділяє?
Онанимный пользыватель 22 октября 2022
Рижей это
автор Единорог помог 22 октября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Бамія у Вас дає урожай? Який регіон?
Поділіться досвідом.
Я не садила, пока только купила семена, хочу попробовать
Онанимный пользыватель 22 октября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Бамія у Вас дає урожай? Який регіон?
Поділіться досвідом.
Сажайте через рассаду. И будете с урожаем
автор Единорог помог 22 октября 2022
Девочки, спасибо,точно рыжей,буду читать что это
Бюст Березуцкого 22 октября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Девочки, спасибо,точно рыжей,буду читать что это
Нічого особливого як городня рлслина не представляє. Можете десь в їжу використати насіння.
Бюст Березуцкого 22 октября 2022
Ответ дляОнанимный пользыватель
Сажайте через рассаду. И будете с урожаем
В мене в клумбі з поливом не дуже , грішу на це, що низька урожайність була.
А от китайська вігна через розсаду порадувала.
барабанщица 23 октября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Бамія у Вас дає урожай? Який регіон?
Поділіться досвідом.
Чернігівська обл..Років 5 тому садила два роки поспіль антоціанового кольору, потім зелену. Як на мене схожа по вибагливості з нашою квасолею. При холоді не зійде.
Бюст Березуцкого 23 октября 2022
Ответ длябарабанщица
Чернігівська обл..Років 5 тому садила два роки поспіль антоціанового кольору, потім зелену. Як на мене схожа по вибагливості з нашою квасолею. При холоді не зійде.
Мене цікавить урожайність. Як подивлюся відео, повно стручків, а я лиш раз зібрала. Правда в мпне 5 рослинок було. Не знаю чи ще хочу бамії чи не хочу. Вигляд декоративний, шкідників наче не було це з плюсів.
барабанщица 24 октября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Мене цікавить урожайність. Як подивлюся відео, повно стручків, а я лиш раз зібрала. Правда в мпне 5 рослинок було. Не знаю чи ще хочу бамії чи не хочу. Вигляд декоративний, шкідників наче не було це з плюсів.
Урожайність була різною, перший рік навіть морозила. Але якось не зайшла вона у нас. Тому перестала вирощувати.садила +/-10 стебел. Перший рік навіть встигло насіння визріти. Сорт, здається Алабама був.
Бюст Березуцкого 24 октября 2022
Ответ длябарабанщица
Урожайність була різною, перший рік навіть морозила. Але якось не зайшла вона у нас. Тому перестала вирощувати.садила +/-10 стебел. Перший рік навіть встигло насіння визріти. Сорт, здається Алабама був.
Вдячна.

Мені дуже сподобалося вирощувати китайсьеу вігну через розсалу. Без розсади вона в мене дуже погано розвивалася. А цього року робила через розсаду вдало.
Ось принцип