до какой степени тупые-и методички строчат то ядерка,то голодовка,то нагнетание,то еще сто пугалок.разве они не понимают,что нам пох?и мы на них ложили?и никаких переговоров с убийцами не будет.от слова НИ КОГ ДА
надо же какое ж это ужасное чувство и желание- жить. оставаться в живых, видеть своих детей живыми и здоровыми.
желание, что бы страна осталась жива. не в руинах, не с пустующими городами, где окна домов похоже на чёрные дыры..
что нам даст безудержная ненависть, проклятия и непрощенное.
когда мы, народ, тот народ которому принадлежит власть, поймём, что мы вправе что бы нас услышали, обеспечивали жизнь и безопасность те, кто обязан это делать, те кто получают очень большие суммы и сидят безопасно и комфортно в своих креслах, у кого родственники давно в безопасности в других странах.
а мы и наши дети здесь.
Ответ для crystal
Нема чим там розуміти
Ви перечитайте руську прозу, вони ж самі себе описують як бидло
Вони завжди такими буди в нічого не змінилося
Мерзота, яка на існування ледь заслуговує
А вы себя позиционируете как высшая каста? Пока есть такие как вы войны в мире никогда не закончатся.
Yulia-3262• 22 октября 2022
Ніколи не кажи ніколи. Пробачили 9-12 МІЛЬЙОНІВ заморених голодом (це без західних областей, там кацапи почали знищувати українців лише в 39). Пробачили те що змушували наших дідів йти вбивати українців з Хмельниччини, Волині, Чернівців. Пробачили що кацапи почали нашими руками другу світову. Пробачили голод 46/47, -500 тисяч українців. Пробачили рабство до кінця 60х минулого століття. Українцям західних областей затискали роти і змушували забути вбивства їх батьків, включали у Львову рузькі пісеньки і белькочемо кацапською. Навіть війна що почалася в 2014 не змусила нас замислитися і ми обрали артиста, який втирав про ’мір в глазах путєна’, будував для кацапів дороги, і не підготував країну до вторгнення. Забуваки ми. Толерантні забуваки. Вже хохли з новорозії біжать вбивати українців, а ще через пару років всі перевиховання хахли з окупованих територій з червоним прапорцями полізуть на Київ, Черкаси, Вінницю, Чернівці. І далі...як в 39му...і наші діти будуть слухати владімерський централ і белькотітимуть кацапською, бо так удобна.
Така історія 20го століття, то що змінилося в 21му?
Волшебная лампа• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Нема чим там розуміти
там рузьких надо еще поискать
НамСвоюРобити• 22 октября 2022
Ответ для@nn@tu
Вау! Прямо по руснявій методичці: діяти як фашисти і при цьому фашистами називати нас.
НамСвоюРобити• 22 октября 2022
Ответ дляNatRad
Удалено администрацией...
...руснявого на нашій землі.
Ответ для@nn@tu
Так, я вище їх за розвитком, бо в мене немає бажання вбивати людей.
А ви там де, з днр/Лео вєщаєте чи з-за поребрика? Де там ваша каста-вбивць знаходиться?
Ответ дляYulia-3262
ви якась фу чесне слово
хахли з новоросії?
Ответ дляSvetrise
а мы и наши дети здесь.
Абсолютно бесполезно, в этой теме Вас не поймут. Она создана для абсолютно обратного эффекта - обратите внимание на дату регистрации Автора.
Ответ дляSvetrise
а мы и наши дети здесь.
В ваших высказываниях всегда и во всем виновата наша власть и никогда путин.
Ответ для@nn@tu
Так ми краше, бо не вбиваємо населення інших країн. Не кидаємо ракетами, не руйнуємо жилі будинки не катуємо і не гіалтуємо. Поки є раша - буде війна в світі.
Ответ дляYulia-3262
Не рівняйте. Такої єдності , як сьогодні, тоді не було