Романюк О• 22 октября 2022

Мы никогда не сдадимся и не простим рашистам убийства и геноцид.

до какой степени тупые-и методички строчат то ядерка,то голодовка,то нагнетание,то еще сто пугалок.разве они не понимают,что нам пох?и мы на них ложили?и никаких переговоров с убийцами не будет.от слова НИ КОГ ДА
автор Романюк О • 22 октября 2022
Удалено администрацией...

obuvka• 22 октября 2022
Не розуміють . Раби ніколи не зрозуміють вільних,от і все
LadyDShoes• 22 октября 2022
Так і є
crystal• 22 октября 2022
Нема чим там розуміти
Ви перечитайте руську прозу, вони ж самі себе описують як бидло
Вони завжди такими буди в нічого не змінилося
Мерзота, яка на існування ледь заслуговує
Svetrise• 22 октября 2022
надо же какое ж это ужасное чувство и желание- жить. оставаться в живых, видеть своих детей живыми и здоровыми.
желание, что бы страна осталась жива. не в руинах, не с пустующими городами, где окна домов похоже на чёрные дыры..
что нам даст безудержная ненависть, проклятия и непрощенное.
когда мы, народ, тот народ которому принадлежит власть, поймём, что мы вправе что бы нас услышали, обеспечивали жизнь и безопасность те, кто обязан это делать, те кто получают очень большие суммы и сидят безопасно и комфортно в своих креслах, у кого родственники давно в безопасности в других странах.
а мы и наши дети здесь.
@nn@tu• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Нема чим там розуміти
А вы себя позиционируете как высшая каста? Пока есть такие как вы войны в мире никогда не закончатся.
Yulia-3262• 22 октября 2022
Ніколи не кажи ніколи. Пробачили 9-12 МІЛЬЙОНІВ заморених голодом (це без західних областей, там кацапи почали знищувати українців лише в 39). Пробачили те що змушували наших дідів йти вбивати українців з Хмельниччини, Волині, Чернівців. Пробачили що кацапи почали нашими руками другу світову. Пробачили голод 46/47, -500 тисяч українців. Пробачили рабство до кінця 60х минулого століття. Українцям західних областей затискали роти і змушували забути вбивства їх батьків, включали у Львову рузькі пісеньки і белькочемо кацапською. Навіть війна що почалася в 2014 не змусила нас замислитися і ми обрали артиста, який втирав про ’мір в глазах путєна’, будував для кацапів дороги, і не підготував країну до вторгнення. Забуваки ми. Толерантні забуваки. Вже хохли з новорозії біжать вбивати українців, а ще через пару років всі перевиховання хахли з окупованих територій з червоним прапорцями полізуть на Київ, Черкаси, Вінницю, Чернівці. І далі...як в 39му...і наші діти будуть слухати владімерський централ і белькотітимуть кацапською, бо так удобна.
Така історія 20го століття, то що змінилося в 21му?

Волшебная лампа• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Нема чим там розуміти
там рузьких надо еще поискать
Insin• 22 октября 2022
Ну, німцям пробачили...ніколи не кажи ніколи
NatRad• 22 октября 2022
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 22 октября 2022
Ответ для@nn@tu
Вау! Прямо по руснявій методичці: діяти як фашисти і при цьому фашистами називати нас.
НамСвоюРобити• 22 октября 2022
Ответ дляNatRad
Удалено администрацией...
...руснявого на нашій землі.
oleandra89• 22 октября 2022
Удалено администрацией...
Даксо• 22 октября 2022
Ответ для@nn@tu
Мокшам слова не давали
crystal• 22 октября 2022
Ответ для@nn@tu
Так, я вище їх за розвитком, бо в мене немає бажання вбивати людей.
А ви там де, з днр/Лео вєщаєте чи з-за поребрика? Де там ваша каста-вбивць знаходиться?
nenatasha• 22 октября 2022
Ответ дляYulia-3262
ви якась фу чесне слово
хахли з новоросії?
crystal• 22 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так вона звідти і є
Профільок подивіться
Даксо• 22 октября 2022
Русняві ніяк не зрозуміють, що рабами тут бути ніхто адекватний не хоче. Скільки би вони не гадили нам
mariya59• 22 октября 2022
Ответ дляSvetrise
а мы и наши дети здесь.
Абсолютно бесполезно, в этой теме Вас не поймут. Она создана для абсолютно обратного эффекта - обратите внимание на дату регистрации Автора.

mariya59• 22 октября 2022
Ответ для@nn@tu
100%
Даксо• 22 октября 2022
Ответ дляmariya59
Рашистів зараз могут панять тільки альтернативно одарьонні :)
Inna_ya_krasivaya• 22 октября 2022
а они просят прощения? им все равно
mariya59• 22 октября 2022
Ответ дляДаксо
Без комментариев...
Janna2525• 22 октября 2022
Ответ дляSvetrise
а мы и наши дети здесь.
В ваших высказываниях всегда и во всем виновата наша власть и никогда путин.
Даксо• 22 октября 2022
Ответ дляmariya59
Без комментариев...
А як же ’нада договаріваться’? За що вам платять, раз ви не можете сформувати думку :)
sashik77• 22 октября 2022
Ответ для@nn@tu
Так ми краше, бо не вбиваємо населення інших країн. Не кидаємо ракетами, не руйнуємо жилі будинки не катуємо і не гіалтуємо. Поки є раша - буде війна в світі.
sashik77• 22 октября 2022
Ответ дляInsin
Вони скільки років виплачували репарації?
Ваша величність• 22 октября 2022
Ответ дляNatRad
Удалено администрацией...
Ооо почалося
Janna2525• 22 октября 2022
Ответ для@nn@tu
Высшей кастой себя позиционируют рашисты. Они ,,великие,, а все остальные - быдло.
bysinka• 22 октября 2022
Ответ дляYulia-3262
Не рівняйте. Такої єдності , як сьогодні, тоді не було