Просто болталка• 22 октября 2022

Світло скоро дадуть, а поки їстимемо сальце)

Що у кого на вечерю, показуйте.
І всім смачного!
Пушистый Пельмень• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Навіть не бачила схожого вінницького на полтавське, там навіть шкірку не запікають. А в нас у всіх таке на базарі, якщо вже раз купив, то кожного разу приходитимеш за тим салом(Миргород) .
Не розумію як це шкірку запікати
їла лише обсмаляне соломою,воно і подобається

ok1904• 22 октября 2022
Ще не знаю,чоловік щось вправно товчеться на кухні, чую щось ріже, тушить. Підозрюю, що картопляне пюре, якийсь салат, свинячі ребра ... ще не кликав вечеряти
Не гавкаю- но охраняю• 22 октября 2022
Ответ дляОмлетик
Київська область ? Тільки у нас таке смачне сало роблять 😍
Не тільки у вас.Саме смачне сало о у Вінницькій області,на соломі смалене)
Не гавкаю- но охраняю• 22 октября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Меня цікаво чому люди називають салом те,де 90 % м’яса
То зветься підчеревина.
Не гавкаю- но охраняю• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Як раз то і запікають,аж в роті тане,і м´якенькє.
ok1904• 22 октября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Ясно, тепер буде мета спробувати полтавське сало, думала кращого за київське немає))
Кращого за київський крижочок немає.
Бабка в тапках• 22 октября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Не розумію як це шкірку запікати
Ну можно просто щетину присмалити, тоді шкірка майже біла, а є коричнева-то приречена соломою чи газовою горілкою.

ok1904• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Секрет у правильному годуванні свині, щоб відбувалось чергування м´яса і сала. Ну і коли обсмалюють то запікають шкірку якось по хитрому, що вона м´яка , а м´ясо в салі ніби пропікається.
Дієта для свині.
ok1904• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Ще є пропарюють коли обробляють свиню, але не всі, бо тоді вже парене сало виходить .
Завтра схожу вел.нед ільний базар, гляну яка ситуація з салом
Бабка в тапках• 22 октября 2022
Ответ дляok1904
Тільки не падайте, як ціну почуєте
Пешеходик• 22 октября 2022
Ответ дляMarinkaRam
У меня есть сало, но огурцов нет, есть шикарные помидоры Верес :) приезжайте)
🛬 лечу. Забіжу до мами і привезу вам найсмачніші огірочки
ok1904• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Тільки не падайте, як ціну почуєте
Минулого тижня ціна пішла вниз. Навезли були ну дуже багато . Навіть здор в ціні впав знову до 40ка, бо я його по ціні олії (в нас на базарі вінницька по 57/л, а великі баклажки ще дешевші) купувати не збиралася
Пешеходик• 22 октября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
А я від багатьох знайомих чула,що Вінницьке найкраще (не пробувала)
Коротше кожен хвалить свій регіон
Такі да
Пешеходик• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
О, то ми майже поряд. Шишаки
Бабка в тапках• 22 октября 2022
Ответ дляok1904
Ой не знаю, може як якийсь неліквід то впаде, товсте сало і по 150 бува. А от генеральське ніколи дешевше не бувало. Зараз по 350
Бабка в тапках• 22 октября 2022
Ответ дляПешеходик
О, то ми майже поряд. Шишаки

Райончик наш
ok1904• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
350 було на мин тижні, але я тауе не люблю. Мій вибір- крижочок
автор Просто болталка • 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Я думала вже вище 500 буде.
Давно сала не купувала.
Бабка в тапках• 22 октября 2022
Ответ дляПросто болталка
Я думала вже вище 500 буде.
Давно сала не купувала.
Так на Столичці 500, щоб ви і не сумнівались.

автор Просто болталка • 22 октября 2022
У нас світло так і не дали.
В чаті будинку, хтось скаржиться, що світла нема, але день народження все одно хтось гучно відмічає)
Другі пропонують зайти на днюху
автор Просто болталка • 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
Столичка, це за Теремками?
Бабка в тапках• 22 октября 2022
Ответ дляПросто болталка
Столичка, це за Теремками?
Ага, Ринок Столичний
Бабка в тапках• 22 октября 2022
Ответ дляТоска в носках
Свет за сегодня отключили третий раз, перед третьим отключением, дали на 2 минуты …
Вот сало только и радует сегодня
О у вас теж правильне сало
Тоска в носках• 22 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
О у вас теж правильне сало
Я до этого такое брала, офигенное. Люблю сало 😁
Омлетик• 22 октября 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Генеральське зустрічала тільки на Київщині . Чоловік з Вінничини, там не роблять такого сала. Але не булу сперечатися, бо кожна родина, місцевість має свої секрети приготування та традиції
Нифига_ни_ни• 22 октября 2022
Полтавчанки, сдайте места,где купить сало смачнющее?
Буду проездом
оксюморон• 22 октября 2022
Де тільки не була. Усюди добре сало є. Але для мене найсмачніше Васильківське сало. Це Київська обл.