Чумачечая_• 22 октября 2022
Порадьте АД
Так, знаю що краще це повинен зробити лікар, але нема можливості і часу на це. А останнім часом, уже така депресія. То сльози то зриваюсь на всіх. Багато проблем, і людей які ще більше добивають
Нуждаюсь в общении• 22 октября 2022
Я принимаю эсциталопрам,чувствую себя отлично. Не знаю,как будет потом
Я не Тролль• 22 октября 2022
Пишуть що від ад багато побочок? Сильні головні болі, болі в шлунку. Також не можна навіть сухе вино. Дівчата це правда?
Луковая• 22 октября 2022
Ну, реально лікар має радити. Чому ви не хочете звернутись? АД діє на кожну людину по-своєму. І не завжди АД підходять з першого разу. Саме тому тут і потрібен лікар, який стежитиме за вашим станом, зменшуватиме/збільшуватиме дозу, або ж пропонуватиме щось інше.
Я пила міасер. І 2 моїх знайомих теж його приймали. У 1 були дикі побочки, 2-набрала від нього вагу, а мені просто пощастило, підійшов одразу і без побочок. Тому не пийте нічого без лікаря!
Пацака-задирака• 23 октября 2022
Вы не купите их без рецепта
Мой каждый раз под лупой смотрят, у меня ещё бумажный действующий до конца месяца
Ответ дляЯ не Тролль
В мене не було взагалі побочок від медопраму. А від золофту думала шо узагалі ласти зклею😬
Пити не можна, це правда. Але я пару раз пила алкоголь.
Я не Тролль• 23 октября 2022
Ответ дляПиріжечок
Дякую, треба щось вирішувати чи йти до лікаря чи продовжувати пити заспокійливі. Вони діють вже не дуже
Цикавенная• 23 октября 2022
Ответ дляЛуковая
От миасера было очень плохо(
Цикавенная• 23 октября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
Сколько принимаете?Откаты были ?
Нуждаюсь в общении• 23 октября 2022
Ответ дляЦикавенная
Сколько принимаете?Откаты были ?
Полгода, не было