ёжовые рукавицы• 23 октября 2022

Чули вже про брудні бомби?

парашка може застосувати брудні бомби -це суміш динаміту і радіоактивних речовин.
liliyaya• 23 октября 2022
Де вичитали? Де може застосувати? Ссилку на статтю можна?

Наша_русофобія_недостатня• 23 октября 2022
Давайте ще більше панічних вкидів
Ana-0ae3• 23 октября 2022
Та не гоните
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Нагадуємо, як діяти при застосуванні ’брудної бомби’ рашистами.

▪️Залишайтеся в приміщенні або негайно зайдіть у нього, якщо ви на вулиці. Найкраще – в укриття або підвал. Тримайтеся якнайдалі від стін і даху.

▪️Надягніть респіратор або ватно-марлеву пов’язку; якщо їх немає, прикрийте ніс і рот рушником, хусткою або шарфом.

▪️Закрийте та заблокуйте всі вікна, двері та вентиляційні отвори в приміщенні та не підходьте до них без нагальної потреби; вимкніть кондиціонер та обігрівачі.

▪️Заздалегідь подбайте про запас води в герметичних ємностях так, щоб вистачило на кілька днів.

▪️Загорніть продукти в плівку та покладіть у холодильник або шафу.

▪️Стежте за подальшими повідомленнями від ДСНС, армії, поліції чи місцевих органів управління. Вони сповістять про евакуацію та правила безпеки.
ura1981• 23 октября 2022
І в чому логіка такої бомби?
Фігню ви якусь прочитали
Irinaina• 23 октября 2022
От вас всегда такие волшебные вбросы...
neortoju• 23 октября 2022
Это на оккупированных тер их планируют применять?
чир• 23 октября 2022
то раха сми с самого утра нагнетают

https://ria.ru/20221023/provokatsiya-1825967691.ht...
ura1981• 23 октября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы

І на якому заборі це писало?
Брудна бомба це ядерний вибух, а не розпорошення радіоактивних матеріалів вибухом динаміту...

автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляliliyaya
В телеграмі Вінниця Lave. Зсилку не можу скопіювати.
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляura1981
І в чому логіка такої бомби?
Фігню ви якусь прочитали
Може і фігню...
ura1981• 23 октября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Удалено администрацией...
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляIrinaina
От вас всегда такие волшебные вбросы...
Я тоді не одна купилась на гучну заяву нашого керманича
ЛЮБА• 23 октября 2022
Как же любят по выходным нагнетать ! Ну прям через тему - выезжаем, бомбы, мы все умрем … а ну естественно- не помню где нашла, не могу сделать копию и самое любимое- мне по секрету восьмеюродная бабушка библиотекаря рассказала, а вы сами истеричка!
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляura1981
Удалено администрацией...
Екатерина27• 23 октября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Как можно было на это купиться? Нам там никто не ждёт.
ura1981• 23 октября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Удалено администрацией...
Що розказати?
viika65• 23 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
а еще замерзнем, и будем голодать!
ЛЮБА• 23 октября 2022
Ответ дляviika65
а еще замерзнем, и будем голодать!
Ага в темноте замёрзнем от жажды , и голода … срочно все на выезд, но забыв что в Европе + 17 в квартире считается нормой ))))

Пиріжечок• 23 октября 2022
Удалено администрацией...
begovelik• 23 октября 2022
наши тоже могут в ответ подобную бомбу сбросить
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляura1981
Що розказати?
Я ж суть не вникла , а ти вникла то просвіти .
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляviika65
а еще замерзнем, и будем голодать!
Якщо в нас все прекрасно, то нам дійсно немає про ,що турбуватись. Як я розумію з закордону пишете.
ura1981• 23 октября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Суть чого тобі не зрозуміло?
Pole• 23 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Ага, і типу нас в Європі на шару годуватимуть та утримуватимуть...
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляЛЮБА
Зараз багато хто з українців сидить в холодних квартирах і без світла. А вам це здається абсурдним і веселим?
Amalpi• 23 октября 2022
Ответ дляbegovelik
Вы отвечаете за свои слова, или просто язык почесать?
автор ёжовые рукавицы • 23 октября 2022
Ответ дляura1981
Суть чого тобі не зрозуміло?
Удалено администрацией...
Olesiawild• 23 октября 2022
Удалено администрацией...
viika65• 23 октября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
нет, с Днепра. что беспокойство изменит? только нервную систему подорвет.