Электричка• 23 октября 2022
Я йому набридла
Бачу що вже набридла йому, а він мені подобається.
Кілька раз був секс. Зазвичай спілкуємось по вайберу . Інколи і сваримось там же. Обоє швидко відходимо.
В черговий раз посварились і через час помирились, але мене не залишає думка, кілька раз уже йому говорила що заблокуй мій номер і видали. Він мені, "я цього робити не буду"
Яка Ваша думка.? Чому ? Яка тому причина?
Мамулька• 23 октября 2022
Ещё и не знаете друг друга, но уже ссоритесь, и даже в вайбере? Высокие отношения
Вы ему не надоели, вы ему нафиг не нужны) никакому адекватному человеку не нужна пара выносящая мозг
Разумная Губка• 23 октября 2022
Расслабьтесь и получайте удовольствие. Чего вы решили, что надоели ему?
СирОжино пирОжино• 23 октября 2022
Боже, я не знаю, як пережити. Було похоже щось, тіки не було сексу
Моя самооцінка нижче плінтуса тепер
а я йому вірила
Моя самооцінка нижче плінтуса тепер
а я йому вірила
Сирожено_пирожено• 23 октября 2022
Ссоры по интернету
Зачем тратить на это энергию? Вам либо по 18 лет,либо эмоционально не зрелые
Сиреневая цапля• 23 октября 2022
Будьте легче.
Отпустите ситуацию.
Чувствуется, что Вы зациклились и душите его.
Отпустите ситуацию.
Электричка
• 23 октября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Ну так заблокируйте его сами.
Я ні. Він мені подобається
Настенные трусы.• 23 октября 2022
скільки вам років?
по написаному то наче 15. для 15 років норм) пройде.
явщо більше років, то навіть не знаю що ще може статись окрім війни щоб не перейматись через такі дрібниці.
СирОжино пирОжино• 23 октября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
скільки вам років?
Нічого
Це війна
Ответ дляНастенные трусы.
скільки вам років?
І не кажіть.
Люди без житла і т.д .
А у когось стосунки..
Життя не відміняли але коли живеш і боїшся щоб ні чого не прилетіло або не збили над головою.. тоді не до інтрижок.
Люди без житла і т.д .
А у когось стосунки..
Электричка
• 23 октября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Будьте легче.
Отпустите ситуацию.
Мабуть.
Спробую.
Дякую
Спробую.
Дякую
котопёс• 23 октября 2022
шо за дивна інструкція ’заблокуй мій номер і видали’
тобі треба - ти і блокуй))
автор, ви здається з ансамблю ’сама придумала - сама образилась’
тобі треба - ти і блокуй))
ВундерКИНГ• 23 октября 2022
Ще нічого не було, а вже сваритеся? За що можна сваритися з майже незнайомою людиною?
Электричка
• 24 октября 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Я його знаю майже рік.
Повірте і дуже-дуже добре.
Одне не розумію чому сам не піде, якщо я йому нафіг непотрібна
Як вище написали
Повірте і дуже-дуже добре.
Як вище написали
котопёс• 24 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я його знаю майже рік.
Повірте і дуже-дуже добре.
Як вище написали
Повірте і дуже-дуже добре.
Як вище написали
а чого ви вирішили що непотрібна і в якій саме ролі?
ВундерКИНГ• 24 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я його знаю майже рік.
Повірте і дуже-дуже добре.
Як вище написали
Повірте і дуже-дуже добре.
Як вище написали
А чого хочете ви? Яка різниця, що хоче він? Особисто ви чого добиваєтеся? В вас є робота? Хоббі? Що робите в вільний час? Спробуйте просто зникнути. Не пишіть, не дзвоніть, тоді стане ясно наскільки він зацікавлений.
Электричка
• 24 октября 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Та так і хочу зробити, але духу все не вистачає.
Электричка
• 24 октября 2022
Ответ длякотопёс
Практично завжди ініціюю розмови і зустрічі я
ОйЙой• 24 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я ні. Він мені подобається
Чому нормально не зустрічаєтесь? Чому через вайбер?
Электричка
• 24 октября 2022
Ответ дляОйЙой
Зустрічаємось. просто рідко.
В нього робота специфічна.
В мене також. Спілкування у нас найбільше у вайбері
В нього робота специфічна.
ВундерКИНГ• 24 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Ви думаєте, що не подобаєтеся йому досить, тому виносите мозок. А в відповідь чекаєте - та ти що, я ж тебе люблю. І провокуєте його. Цим самим лише віддаляєтеся. Тому будьте мудрою. Якщо дійсно він не досить зацікавлений, то відпустіть. якщо ж він хоче бути з вами, то ніколи не дозволить вам піти. Відійдіть в сторону і спостерігайте. Як би там не було, все буде добре з ним чи з кимось іншим.
Электричка
• 24 октября 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Дякую за мудру пораду.
Джавеліна• 24 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я його знаю майже рік.
Повірте і дуже-дуже добре.
Як вище написали
Повірте і дуже-дуже добре.
Як вище написали
Автор, він не йде, тому що йому зручно вас мати іноді і при цьому не бути нічим зобов´язаним. Ніякий мужик від такого не відмовиться, трах...єш іноді, ще й сама ініціює зустрічі, це ж мрія. Якщо ви себе поважаєте, то перестанете ініціювати зустрічі і побачите його справжнє ставлення та відношення.