Одноклассница• 25 октября 2022
Підкажіть косметику для догляду для дівчаток
Треба щось типу дитячого крему. Дівчинка підліток користується моїм кремом, хоча їй це абсолютно не треба. Хочу подарувати якийсь крем, чи набір для догляду, але з дитячими засобами . Можливо є такі?
Одноклассница
• 25 октября 2022
Знайшла такий крем, і ще бальзам. Від 11 років, не знаю чи варто брати. Бо вже готова в свою пусту баночку, вичавити простий дитячий крем)
Одноклассница
• 25 октября 2022
Ответ дляКузякин
Он очень жирный и для ежедневного ухода нормальной здоровой коже не подходит.
Дякую! Може гель, такої ж марки?
Одноклассница
• 25 октября 2022
Ответ дляПомогалочка
Babe Laboratories для підлітків 12+.
Мабуть його й візьму)
Одноклассница
• 25 октября 2022
Ответ дляКузякин
Гель тоже нет.
Что она им машет, лицо? Или лицо и тело?
Лице. От вранці якраз мазюкала, поки я не бачу)
На_оба_рот• 25 октября 2022
Я покупаю гель-алоэ, моя дочь его использует, но не каждый день. Мне кажется не не стоит в таком возрасте постоянно пользоваться кремом, если нет проблем. Вот умывалкой - это нужно каждый день.
Tatyana_1975• 25 октября 2022
Ответ дляОдноклассница
Я донці купила такий (маленький) і є ще біолерма для атопічної шкіри (його можна від народження використовувати)