ЯсноВидящая• 25 октября 2022
Порадьте хороший марафон схуднення
Налаштована рішуче. В групі однодумців худнути лнгше)
Порекомендуйте, будь ласка. Буду вдячна.
Мишка-шалунишка• 25 октября 2022
Марафон - це на все життя. А 3 місяці для схуднення - це спрінт. І не дуже корисний для здоров´я.
valentina8608• 25 октября 2022
Спробуйте марафон з доказовими, він більше орієнтований на здорове харчування та на поступове зниження ваги. Я особисто там дізналася багато цікавого і нового для себе. Меню ви формуєте самі, орієнтуючись на норми.
Кина_не_будет• 25 октября 2022
Роман Самойлов, он, конечно своеобразный человек, но марафон эффективный, легко перенесла, хотя обычно голова начинает болеть от малейших ограничений углеводов
Нафаня Маня• 25 октября 2022
Ответ дляКина_не_будет
Поделитесь, пожалуйста 🙏, ist15@ukr.net
Единорог_помог• 25 октября 2022
Я с врачом Владимиром Голокозом хорошо сбросила. Я была сначала на правильном питании у него, хотела научиться правильно, вкусно и сытно есть. Понравилось. И после пошла к нему на марафон ещё. Тогда он каждому участнику просчитывал необходимое количество ккал и составлял меню. Как сейчас не знаю.
Nataly_Nab• 25 октября 2022
Рекомендую не одноразовый марафон, а знания на всю жизнь - Школа Екатерины Толстиковой
Кина_не_будет• 25 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Поделитесь, пожалуйста 🙏, ist15@ukr.net
В инсте наберите
спальное место• 25 октября 2022
Візміть консультацію дієтолога, яка під Вас все розрахує, підтримає, проконтролить, якщо налаштовані рішуче.
спальное место• 25 октября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Погоджуюся, приймала участь в більшості марафонів Аніти Луценко, все назад поверталося і трошки ще..
Сусановна• 25 октября 2022
Автор, марафон это если скинуть 3-5 кг. если больше,найдите толкового диетолога и работайте с ним.А для начала сдайте анализы на пол-е и гормоны щитовидки.
Котомафия• 16 ноября 2022
Ответ дляспальное место
Поділіться чому так?
Ви перестали разувати калорії та тренуватись? Чи в чому причина?
Зотіла до неї або Боржемської Марини на марафон, але маю сумніви
спальное место• 17 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Поділіться чому так?
Поки ти в якійсь системі знаходишся і себе обмежуєш все Ок, потім марафон закінчується по інерції ти ще тиждень -півтора живеш в тій системі, але поступово переходиш до свого звичного раціону або зриваєшся і не поступово.
Якщо Вам скинути 3-5 кг , що набрані останнім часом від стресу, то марафон може і Ок. У мене майже 20кг зайвої ваги набраної за останні 5 років і марафони мені не допомагали.
Котомафия• 17 ноября 2022
Ответ дляспальное место
А ви не пробували рахувати калорії за допомогою різних программ на телефон? Чи скажімо інтервальне голодування?
Я б хотіла навчитись правильно розприділяти БЖВ, бо завжди перебираю по вуглеводах, і хотілось би пп рецепти + мотивація)
Немаю зайвих кг, але хочу здорове харчування
спальное место• 17 ноября 2022
Ответ дляКотомафия
Зараз рахую по FatSecret, дієтолог визначив мою норму білку, намагаюся дотримуватися, тричі на тиждень спорт ( різний - фітнес, пілатес, робота з вагами) на підрахунку калорій і дотягування до необхідної норми білка позбавилася 5 кг, завдяки спорту тіло виглядає підтягнутим, хоча до ваги, в якій я прожила 35 років ще треба скинути 15 кг.
Розумію Вас про мотивацію, в цих марафонах її достатньо.
Знайдіть в інстаграмі ole.ole_ пише на своєму досвіді як відійти від дієт і залишатися в хорошому вигляді, але це Лайф стайл, а не марафон.