Проработник• 25 октября 2022
всі хто тут відправляє по генератори
обдзвонив мій чоловік купу магазинів
нічого немає в наявності
багато поставок не буде
купити щось нормальне і за адекватну ціну зараз нереально
діліться хто де купував на днях?
є тут такі?
навіть світильники на батарейках всі розкуплені на розетці(
нічого немає в наявності
багато поставок не буде
діліться хто де купував на днях?
є тут такі?
Вообще не факт• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
есть вапшета, кирпичные это как на Нивках, а хрущи из панелей есть на Борщаге и на Отрадном
Где?
Проработник
• 25 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Автор, не горячитесь , подумайте ещё варианты, у нас есть генератор, средней мощности. Может вы ищите конечно мини версию, но он шумит и воняет конкретно, при этом когда работает на улице стоит, ещё и жрет прилично, и это ещё не самая дешовая модель. Может солнечные панели портативные дачного типа как вариант? От них хоть шума и пыли нет, точно знаю ) Или ещё варианты
так чоловік дивився типу компакті як чемоданчик на бензині
розглядаємо варіанти
але вже нічого не купити нормального (
хонду наприклад генератори вде завозити не будуть , дивилися батькам у будинок
розглядаємо варіанти
але вже нічого не купити нормального (
Доктор Хаос• 25 октября 2022
Ответ дляПроработник
є каністра
якщо прильот то вже все рівно буде
Прильот може бути поруч і тільки осколки долетять. А от якщо на балконі в цей час бензин...
Проработник
• 25 октября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Ми замовили в Польщі за 419 зл.
поділіться магазином, будь ласка
Дама с собачкой• 25 октября 2022
Ответ дляСкользкая
Как и буржуйку. Блин, стремно так, как представлю, что соседи в нашей 9-этажке повключают генераторы и затопят буржуйки

Так, тут так просто всі радять буржуйку, а це ж з тезнічної точки зору зовсім не так легко. Це не просто купив, поставив, трубу у вікно і все. Трубу треба виводити і гарно виводити, інакше загориться квартира чи дах над вами. Плюс це все, звичайно, мають робити, продумувати, встановлювати, запускати і включати професіонали, а не пересічний мешканець, який просто має гроші на буржуйку.
НеКонец-Света• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
Удалено администрацией...
Тролляка руснявая вышла на работу, никак вам не понять что воюют за родину свою а не за деньги
ТочноБудет• 25 октября 2022
Купила в ашані ліхтарик на батарейках і аккумуляторная лампу. Шукайте не на батарейках, а на аккумуляторах.
Доктор Хаос• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
Удалено администрацией...
Це ви про рф? Бо наші там не заради грошей.
ЖаннаНеАгузарова• 25 октября 2022
Ответ дляТочноБудет
На сколько хватает заряда?
Скользкая• 25 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Если Киев - то в Леруа Мерлен есть, стоят в торговом зале
Леруа работает?
Звездолётчица• 25 октября 2022
Ответ дляПроработник
розглядаємо варіанти
але вже нічого не купити нормального (
розглядаємо варіанти
але вже нічого не купити нормального (
Тим більше що зараз купити можете мох і болото вже. Хай чоловік гляне сонячну батарею дачну, в сусіда є цілком вистачало на мілкі потреби на будівництві при умові сонячної погоди. В нас більша станція , тому не знаю на що саме такої малої вистачить,лед лампа і зарядка телефону точно. Правда певно і їх вже розмели...
Удачная• 25 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
если вы готовы без з/п работать то работайте, не все идиоты
Умею мерить лучше всех• 25 октября 2022
Тут коли машину грієш зимою 2 хвилини, то яйцями з балконів кидають. Уявляю що будуть робити тим, в кого генератор буде коптити і деренчати півдня
НеКонец-Света• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
Удалено администрацией...
Проработник
• 25 октября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
так ,скільки сценаріїв загинути зараз
страшно
В каждой бочке...• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
Ніхто не працює без з/п. Зникни, нечисть.
Доктор Хаос• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
пнх, руснявий бот
ТочноБудет• 25 октября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
На сколько хватает заряда?
Ще не заряджала повторно, коштує 199 грн.зафоткала на скільки її вистачає.
Сундучок с каникулами• 25 октября 2022
Ответ дляСкользкая

Мне вчера насоветовали и плитки походные купить и баллоны газовые. Та ну на фиг, ещё пожара не хватало
Сундучок с каникулами• 25 октября 2022
Ответ дляПроработник
вже немає також
все рощкупили
А я в вчера видела людей с таким в коробке в ТЦ, наверное, в Комфи купили
Удачная• 25 октября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
купите хоть мангал или кирпичи с шампурами или решетке для бербекю на улице под навесом хоть приготовить всегда сможете
Кто крайний?• 25 октября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Для квартир є акомуляторні безперебійники. На базові потреби вистачає. Ми купляли для роботи котла індивідуального опалення, інтернету, мобільних.
на сколько у Вас W ?
Сам себе Петросян• 25 октября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
это точно. люди не понимают что это работающий генератор.
Скользкая• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
На соседском приготовит
Татьяна-bfd8• 25 октября 2022
Ответ дляУдачная
Сгинь, матрешка