Кнопус• 25 октября 2022

Де краще стати на облік по вагітності? Державна чи приватна клініка?

Вагітність еко, двійня. Продумала плюси/мінуси - переважає поки приватна. Основні мінуси приватної: ціна звичайно і лікаря не знаю (для мене це важливо щоб лікар підійшов, довіра була). В державній лікаря трохи знаю, ніби норм. Але для мене тут великий мінус, що часто звідти з огляду з молочницею поверталася.
Дівчата, розкажіть де ви спостерігалися? Може хто досвід мав в обох варіантах.
Гомосноб• 25 октября 2022
Про молочницу- фантазии, учет- это пережиток ссср, хоть перед родами становитесь и обменку оформляйте, главное- врач, кот будет набл беременнность, а это точно не врач жк, лучше, чтоб это был врач роддома, у кот вы планируете рожать, если какие то осложнения , он и госпитализирует вовремя, а не вы будете метаться, искать стационар, куда лечь

Намакушка• 25 октября 2022
Три вагітності. Державна ЖК при п’ятому роддомі у Києві, а третій раз взагалі у лікаря в пологовому. Жодної молочниці через огляди. Якщо і була у першу вагітність, то через стан здоров’я. Взагалі під час вагітності рідко на кріслі дивляться.
4есотка• 25 октября 2022
В мене такий вибір не стояв - тільки приватна. Тим більше, якщо ЕКО, то диті важко дістались, ще й двійня. Але у мене був мій лікар, перевірений роками.
автор Кнопус • 25 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Прописка ж не має значення?
Примара з Київа• 25 октября 2022
Державна жіноча консультація сподобалася, але для себе відмітила мінус, що наприклад у нашій консультації не робили УЗД, тому відправляли на такі дослідження в інші місця. Ну і деякі аналізи приходилось здавати у приватних лабораторіях.
автор Кнопус • 25 октября 2022
Ответ для4есотка
Між нацбільший сумнів саме через лікаря, бо зовсім її не знаю і відгуків немає. Але сказали, що вона багато працювала у пологовому.
Підкажіть, будь ласка, чи доводилося щось робити, що виходило за межі списку, оплаченого по програмі?
4есотка• 25 октября 2022
Ответ дляКнопус
Так, але то було моє бажання. УЗІ мені робили на кожному прийомі, я хотіла знати, що все добре, а так - все в межах.
автор Кнопус • 25 октября 2022
Ответ дляНамакушка
Я не знаю чого мені з тією молочницею так щастило, але дійсно після кожного огляду. Я ще й сама не зрозуміла цього, лікар іншої клініки сказав, коли я пожалілася на прийомі.
І тепер для мене це великий страх
автор Кнопус • 25 октября 2022
Ответ для4есотка
Дякую за відповідь!

Вапщета• 25 октября 2022
Третя вагітність, стою на обліку в державній консультації. УЗД роблю платно у лікаря, якому довіряю та аналізи здаю в приватній лабораторії.
Лише цього разу змінила лікаря, бо мій лікар по прописці занадто тривожна. Зараз стою у спокійної жіночки, без зайвих емоцій та проявів паніки))
автор Кнопус • 25 октября 2022
Ответ дляВапщета
О, як я Вас розумію) мені теж потрібний супер-спокійний лікар. Нервувати я й сама добре вмію
Малая еще та• 25 октября 2022
Автор, вам обирати, але хочу вам написати, що приватна клініка, якщо у вас будуть проблеми з вагітністю (потрібна буде госпіталізація) все одно направлять в державну. Принцип такий, якщо все гладко то до нас (приватна), як тільки починаються проблеми, відповідь одна - вам в державну. Приватна - це більше про комфорт(без черг, тільки на свій час, узі більш експертні, але узі і аналізи ви в любому випадку робите в платній клініці + узі де захочете). Моя особиста думка, що немає різниці особливої хто дивиться за вагітністю, держ лікар чи приватний, халатність може бути в обох виріантах. Всі свої вагітності я була на обліку в держ клініці, всі аналізи, тести і узі тільки в профі своєї справи. Швидка допомога теж в нашій країні хороша, тож якщо щось піде не так, вас вилікують.
автор Кнопус • 26 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Здогадувалася про таку схему. Надіюся що все буде добре) так довго чекали цієї вагітності.
Дякую Вам за відповідь!
Мечты сбываются• 26 октября 2022
Сначала стала с двойняшками на учет в районной государственной, потом перешла в Исиду, там же и рожала, небо и земля.
Исправлялочка• 26 октября 2022
Ответ дляКнопус
Дякую Вам за відповідь!
А ещё очень немаловажный момент во время войны - в частной клинике можно не получить услуги за которые вы оплатили наперёд. Сколько девочек не смогли получить не только пакет услуг, но и деньги тоже не вернули. Поэтому мне кажется что в наших реалиях вести беременность и рожать спокойнее в госучреждениях.
Не гоню• 26 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Ну така клініка як Ісіда нікуди у державну не відправить якщо будуть проблеми, у них є стаціонар і навіть інтенсивна терапія новонароджених. Я стояла в першу вагітність у державній клініці, а в другу- в Ісіда, там і народжувала. Якби я була вагітна втретє, то пішла б в Ісіду. І мене не розводили на аналізи чи ще щось подібне. Єдина різниця- у першому триместрі в Ісіді мені робили УЗД молочних залоз, вагінальне УЗД , УЗД щитовидної залози. В третьому триместрі потрібно було відмічати рухи дитини, коли мені здавалось що маля не таке активне у животі, то я могла зателефонувати своєму лікарю і прийти на консультацію і послухати серцебиття. Я купувала пакет програму і нічого не доплачувала. Мені сподобалось
Тра Ля Ля• 26 октября 2022
Стояла в державній обидва рази. Лікарка сподобалась, то я її не змінювала. Ставала на облік поряд з будинком.
Малая еще та• 26 октября 2022
Ответ дляНе гоню
таких приватних з власним стаціонаром одиниці. Я не заперечую, що приватна більш комфортна, якщо є кошти можна собі дозволити, а як ні, то і в деравних можна спокійно стояти на обліку, єдине за що я ЗА! так це аналізи і узи - це тілько до спеціалістів найкращих у своїй справі.
Не гоню• 26 октября 2022
Ответ дляМалая еще та
Так, не дивлячись на те що я стояла в Ісіді на обліку, я всі скринінги за власним бажанням переробила у лікаря Підченко, бо це єдиний кому я довіряю.