МойНеТакой• 26 октября 2022
Що подарувати свекрусі корисне?
Бюджет 1000-1500грн.
Дарували:
Чайник/кастрюлі/сковорідки/набори
Плед/електропростиня/вентилятор
Шарф/рукавиці/кімнатні тапочки/теплий халат
Кошельок/сумки
Живе в маленькому райцентрі, ще працює, 60+.
Хочеться щось те, що потрібно в постійному вжитку, а не на полочці буде стояти/висіти., та ще й в наш час(( Ну і свекруха така більш практична, а ніж естетична.
Сертифікат в Єву якось не дуже, мені здається(
Дарували:
Чайник/кастрюлі/сковорідки/набори
Плед/електропростиня/вентилятор
Кошельок/сумки
Душка-свекровь)))• 26 октября 2022
Ответ дляРазумная Губка
А бывают бойлеры даже маленькие по 1000-1500? Я просто не видела по такой цене
Очень сомневаюсь. Я на дачу покупала несколько лет назад, выбирала дешёвый по акции, и это было 2 тысячи грн тогда
Очень добрый аноним• 26 октября 2022
Зараз акумуляторны лампочки діодні, фонарики з боковим світлом комфортні для очей.
Керосинові лампи вже по 800грн мінімум, симпатичні. Павербанк.... таке вона і не сильно зрозуміє який вибрать, і якщо є то +1 зайвим не буде. А тплі тапочки-носки симпатишно і треба цією зимою.
дамаБезСобачки• 26 октября 2022
Ответ дляVIP Mama
Ідея гарна. Тільки коштує він більше ніж бюджет автора. І зараз їх не має в наявності.
+ уже посмотрела бюджет,не вписываются
дамаБезСобачки• 26 октября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Есть не бойлеры,а проточные нагреватели.Которые как кран крепятся. Если для экстренной ситуации,то возможно. Я такой думала себе на кухню.посуду чисто помыть
дамаБезСобачки• 26 октября 2022
хотя,не учла,конечно, бюджет автора и повышение цен. Я весной смотрела
Разведка Маша• 26 октября 2022
На 1.5 к дуже не розженешся з потрібним, тим більше якщо все є.
Може сертифікат у салон? До стоматолога?
Я трохи молодша ніж ваша свекруха і також більш практична ніж естетична. Не знаю що б мені корисного на 1.5к подарували б.
Ліхтарики, павербенки є.
Це та сума коли краще грошима/сертифікатом.
Ліхтарики, павербенки є.
Дежурный по кухне• 26 октября 2022
Ми в цьому році будемо дарувати фен, в неї вже такий старий, вирішили подарувати
Благоуханочка• 26 октября 2022
Хорошие стеганые легкие зимние сапожки-валенки. Чтобы не скользили и одевались легко. Терку для овощей Бернер, если она может быть осторожной. Аппарат для изм давления. Хорошие лосины на меху, термобелье. Или просто деньги с вкусным тортом или продуктами, которые она себе часто не покупает или не может позволить. Красивую тканевую сумку-шоппер. Такую, чтоб в магазине соседка спросила, откуда такая красота)