Татьяна-bfd8• 26 октября 2022
Ответ длячаревна
А я прсмотрела белоруссов их ответ ВСУ, такие же ляди как и кацапы. Все этот пид@р лукашенко с его одобрения ху.ню несли
Как у вас хватает сил такое смотреть?) для меня это все будет псих больницы. Не воспринимаю их как людей
Ответ длячаревна
Я чесно кажучи, взагалі не зрозуміла цих відео послань..На що вони розраховані. Що хтось змінити свою думку, передивившись таке відео..
Gala_la_la• 26 октября 2022
Після вчоршньої заяви, що ми всі сатаністи і поклоняємось Люциферу у тоталітарній мегасекті - вас ще щось дивує?
Ответ дляelena901
Вчора десь священник попадався на відео, каже, жінка для того створена, щоб родити. Не одну ж дитину можна мати,чого страждати. Так що можуть розпочинати під гаслом, роди другого - віддай дань матушці раші) Їб..і створіння.
Ну правильно,нужно же побольше пушечного мяса,кто же будет за амбиции царя воевать