Беговая дорожка для носа• 26 октября 2022

У новонародженої набряк мозку і легень,поклали під ШВЛ,підтримайте,будь ласка

Молимо Бога щоб наша племінничка все витримала 🙏 та одужала.
Поділіться досвідом, хто зіштовхнувся з подібним
У кого такое было• 26 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
так, 40 неділь.
А яка причина? Складні пологи?

Единорог помог• 26 октября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
А якщо немає коштів що робити батькам,або самотній мамі.
Чого ви така песимістка???
Ви тут всіх вже своїм ядом заблизгали!!!
Без вас розберуться!
sky-labs• 26 октября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
А до чого тут хрещення??
Это обычная практика. Новорожденных крестят в реанимации - берут под защиту Бога.
Это тоже работает даже если не верить
УлыбАчка• 26 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Дай Бог здоров´я Вашій донечці,сил, терпіння і Божого благословіння
Спасибо и вашей девочке тоже скорейшего выздоровления, все будет хорошо 🙏🙏🙏
автор Беговая дорожка для носа • 26 октября 2022
Ответ дляУ кого такое было
А яка причина? Складні пологи?
Сказали лікарі, що перехворіла матір будучи вагітною, були води брудні.Народилася дитина і не дихала,її поклали під кисень і госпіталізували в ін.місто в дит.відділення вчора,сьогодні під’єднали до ШВЛ бо набряк мозку і легень. Це моя рідна племінничка.Молимося,віримо,надіємося 🙏🙏🙏
Сижу на стуле• 26 октября 2022
Ответ дляchaechka_
У меня был отёк мозга и легких в 27 лет,еле спасли.Все хорошо слава Богу,но головные боли иногда и на смену погоды тоже голова и давление нижнее поднимается
От чего у вас это случилось?
Ответ дляУлыбАчка
Так,все так не буде все буде краще! З Богом!
Пацака-задирака• 26 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Буду стервом: ви ж розумієте, що вийти з такого стану без наслідків майже неможливо?
Немовлята добре реабілітуються.
У мене старший у результаті важких пологів мав гіпоксію, набряк мозку, частина клітин мозку загинула.
Добре, що подруга порадила якнайшвидше звернутися у центр реабілітації дітей з органічними ураженнями ЦНС в Києві, на Богатирській.
Більше року займалися майже щодня, з затримкою поповз, пішов. Потім ще з логопедом займалися. Діагноз останній зняли в 7 років.
Зараз вже в 6 класі, вчиться на 9-11.

У подруги доньку в результаті важких пологів вводили у штучну кому на тиждень. У неї був набряк мозку і пневмонія. Лікували. Обійшлося навіть без реабілітації, пішла вчасно і жодних проблем, зараз першокласниця.
Дуняша• 26 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Врач конечно конченная, но не было последствий после того как муж ударил?
Ні, вона не викликала міліцію. Напевно відчувала свою провину. Чоловік їй сказав, якщо з дитиною щось не так буде, то він її закопає. Вона не заходила більше до нас, але медсестрам напевно настукала. Бо і аналізи, і уколи дитині робили дуже боляче. Після уколів в сідницю кров фонтаном била. Щей в результаті крапельницею занесли інфекцію в ножку. І на першому місяці життя малу оперували, чистили і вставляли дренаж. Виписувалися ми вже з хірургії. Дійсно мали багато проблем, стояли на диспансері у невролога в охматдиті. Оперували гемангіому в онкодиспансері. Але на те воля божа, щоб дитина викарабкалася і росла щасливою. Я думала, як мала почала ходити в 10 місяців ще прийду у відділення і вискажу, все що я про неї думала, але відпустила ту ситуацію. Мама моя їздила в монастир молитися, бабуся обійшла всі церкви, допомогла у будівництві однієї з них. Всім діткам здоровя, а нам перемоги

И_В_офигительных_штанах• 26 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Чудеса случаются ! Я родилась почти задушенная пуповиной, синюшная с кислородным голоданием мозга , медицина в 70-ых никакая . 10 дней в инкубаторе, врачи прогнозы не давали . Уже под полтинник, два высших .
Верьте и не думайте о плохом, не притягивайте негатив . Думайте о том, когда она поправится, а не поправится ли !
И я родилась в семь месяцев с пуповиной на шее. До 4 месяцев в больнице, вся обколотая была, грыжу накричала. Из больницы папа забрал нас с мамой под расписку. Тоже шансов выжить было мало. И это был 1978 год, что не сравнить с нынешней медициной.
Марика-bf42• 26 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Тю, так это давно известно. Легкое кислородное голодание при рождении- одаренность на перспективу)
Пацака-задирака• 26 октября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
У Києві на Богатирській лікування у центрі реабілітації безкоштовно для громадян України.
Потрібно лише взяти направлення у дільничного.
Але дуже багато вправ батьки мусять робити самостійно (там навчають, як саме).
Моєму була показана Войта-терапія, я робила тричі на день по 10 хвилин йому, і раз на 3-4 тижні ми їздили до лікаря на корекцію вправ.
Зате син зараз здоровий. А у 3 місяці не міг керувати лівою половиною тіла.
Бокс-орун• 26 октября 2022
У меня были стремительные роды, дочка родилась доношенной, закричала, но через 2 часа начало падать дыхание, положили под ИВЛ, ввели в кому, сделали переливание крови, сказали, что я беременной чем-то переболела, хотя не было даже насморка. Через неделю после реанимации еще 2 недели лежали в патологии новорожденных. Молитесь и просите Бога!!!
Единорог помог• 26 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Это тоже работает даже если не верить
Ну мене похрестили в 8-9 років і до цього часу нічого зі мною не сталося
sky-labs• 26 октября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Вы не были на грани, поэтому и не было особой необходимости.
В тяжелых ситуация применяют все доступные меры, крещение одна из них.
Пацака-задирака• 26 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Коли випишуть, буде потрібна консультація невролога.

Те, що дитина доношена, великий плюс.
Единорог помог• 26 октября 2022
Ответ дляДуняша
Наш лікар неонатолог була така сама не стерва, а дура як ви. Вона казала, що таким дітям краще померти і назвала мою дитину недоноском. Може ще б несла щось, якби чоловік не дав їй в морду так, що аж ноги задерла. Так що обережніше з язиком.
Моя дитина одужала. Вона сильніша і розвинутіша зараз за багатьох інших в класі. В нас все добре, а у таких як ви явно проблеми з головою
Я вибачаюсь це в держ лікарні було?
Баксы_сдам• 26 октября 2022
Добрий день. Був набряк мозгу у племінниці. Їй зараз 10. Обійшлося. Все добре в нас. Асфіксія була при родах
Единорог помог• 26 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Не треба так! В моєї дитини майже без наслідків. Єдине що говорити почав пізніше. Авторе! Все буде добре !
В скільки років почав говорити?

Баксы_сдам• 26 октября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
В племінниці теж. Навіть умніша і кмітливіша, спортивна
olena_shch• 26 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
I до чого ви оце ляпнули?
Я замість автора того посту відповім, мабуть, з позиції надійся на краще, готовся до найгіршого. Але потрібна йти, вимолювати це раз і забезпечити найкращий мед догляд, це два. Тільки тоді буде зроблений максимум який залежить від людини.
chaechka_• 26 октября 2022
Ответ дляСижу на стуле
От чего у вас это случилось?
Преэклампсия,делали кесарево уже с отеком мозга,наркоз был минимальный,я все чувствовала.Наркоз при отеке вообще нельзя,никто не хотел делать,вызывали областного анастезиолога.Мужу сразу сказали что шансов почти нет.Но спасли!И ребёнка тоже,правда есть небольшие проблемы-постоянное внутричерепное давление и синдром гиперактивности,но это мелочи
Дуняша• 26 октября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Я вибачаюсь це в держ лікарні було?
Так, звісно державна. Відділення паталогії новонароджених міської лікарні одного з областних центрів України. Ця лікар і досі там працює. Але це було 10,5 років тому.
chaechka_• 26 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Будьте здорові!
Дякую
ДлинноНожка• 26 октября 2022
Ответ дляOlyna25
Я обіймаю вас, малечі сил це все витримати і подолати. Якщо є така можливість похрестіть в реанімації і пам´ятайте біля кожного кювезика стоїть ангел з широченними плечима
Так. Один знайомий хлопчик вже помирав в дво-тритижневому віці. Лікарі порадили похрестити, бо бачили, що вже все:
Після охрещення дитина швидко одужала
olena_shch• 26 октября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Після охрещення дитина швидко одужала
Значить була не медична причина такого стану дитини ...
Дуняша• 26 октября 2022
Ответ дляchaechka_
Як ви лікуєтесь від тиску? В моєї теж зараз таке є. Особливо, коли переживає через обстріли. Щоразу як приліт, каже коле голочками в голові і піднімається тиск. Нам поки тільки сказали пити папазол.
Единорог помог• 26 октября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
А чим перехворіла?
chaechka_• 26 октября 2022
Ответ дляДуняша
Паразол або корвалмент,ноги в гарячу воду
Все буде Україна• 26 октября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Чого ви така песимістка???
Без вас розберуться!
Я просто запитала ,чи будуть безкоштовно лікувати дитину в такому випадку.
Зовсім уже не розумієте нічого