Глас_Народа• 26 октября 2022

AnB безкоштовне житло, а українців просять не повертатись з-за кордону

До весни, про це заявила Верещук.
Ось така інформація, тому хто боїться чи сумнівається як переживе зиму і в кого вистарчає клепок не ділити країну де йде війна на спокійні регіони, на тих хто вивіз дітей і виїхав сам, майте на увазі.
Ще знайшла ось таку оновлену інформацію, сервіс airbnb надає безкоштовне житло для українців які виїжають з дітьми терміном до 1 місяця.
Тут посилання
https://www.unitedforukraine.org/uk/articles/65425...
Також, рекомендую гуглити міжнародні асоціації, благочинні організації для біженців там куди ви плануєте їхати, писати їм і просити допомоги. Звертайтесь не в одну, а в декілька асоціацій, вони часто дуже і дуже допомагають.
автор Глас_Народа • 26 октября 2022
Ответ дляНЛОша
Удалено администрацией...

Вишневий цвіт• 26 октября 2022
Хто захоче повернутись і так повернеться навіть якщо треба на декілька тижнів. Ніхто нікого не зупинить. І я розумію, бо якщо мені треба було б повернутись на деякий час я б їхала так само і все. Пару годин без світла терпимо. Так може листопад грудень буде важкий але щось можна вирішити до січня-лютого зі світлом.
Сама я зараз в Україні.
Значит надо• 26 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
Почему никуда ? Вон автор предложила выход , куда можно деться, тем, кто паникует или боится.
Так зима ж не месяц продлится. А три. А холода все 5.
автор Глас_Народа • 26 октября 2022
Ответ дляЯниЯ
Так а смысл рассказывать что за осенью будет зима? Хотите принести информацию - принесите интересную и полезную. А перепостить телеграмм только эфир засорять.
Вибачте, що ви робите в темі із засиранням ефіру? Вам не корисна інформація - проходите мимо
Пацан к успеху шел• 26 октября 2022
Ответ дляРоманюк О
как говорит мой кум-главное шоб ТАМ не упало))
Ksu160576• 26 октября 2022
ага, тільки вона забула, що це з партнерами потрібно узгодити
Курочка-чубаточка• 26 октября 2022
Штамп про те, що Ви покинули Україну 24 лютого 2022 року або пізніше.
Этоидля тех, кто уже заграницей
автор Глас_Народа • 26 октября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Этоидля тех, кто уже заграницей
Яби ви вчились так як треба, то мудрість би була своя
Романюк О• 26 октября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Ви вже 6 раз написали про те що вам хорошо- самі собі внушаєте чи для чого ви це повторюєте постійно?
тююю..так вы уже 5 раз написали что фсьо пропало канец света.для чего вы это делаете -не понятно.тут может кирпич на голову упасть.можно от рака умереть.тромб лопнет.сердце во сне станет.на скорости тормоза откажут.мы никуда не едем-нам хорошо в своей постельке в своем доме и в своей стране.

Беззубовна• 26 октября 2022
Ответ дляБабушка Бетман
А далі голову включати
А якщо жінка сама і декілька дітей, немає можливості заробляти гроші,то що тоді???
Nebahat Gunay• 26 октября 2022
Вчера соседи по даче аж вскрикнули чего это мы приехали с Германии)) это ж мы ’такууую нагрузку на электросети будем создавать))) а Верещук вчера сказала!...’
И на улице ни одного пустующего дома, все форматирует летние дачки на формат ’зимней’, пересидеть.
Бабушка Бетман• 26 октября 2022
Ответ дляЯниЯ
Совет что можно получить сертификат на месяц проживания? Только слепой и глухой об этом не знает. Автор прочла новость в телеграмме и побежала нести в массы. У нас у всех каналы и информация из них одинаковые. Вот если б она рассказала как получить сертификат на 6 месяцев, то это было бы интересно.
Я не бачила в жодному телеграм каналі з новинами.
Бабушка Бетман• 26 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
Хто має подумати про ваших дітей?
Чумачечая Весна• 26 октября 2022
И я послушаю
автор Глас_Народа • 26 октября 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Тому що ця новина тільки з‘явилась. Не у всіх є мозг щоб фільтрувати інфо
Калёва Замалёва• 26 октября 2022
Нікуди не поїду. Це мій дім.
Техпаспорт на медузу• 26 октября 2022
А ч мене посилання не відкривається. Як можна отримати місяць безкоштовного житла, поясніть, будь ласка. Бо сестра якраз з Харківщини думає, куди виїжджати, було б їй корисно
Admin• 26 октября 2022
З цього моменту писати під анонімами у цій темі заборонено! З повагою адміністрація.
катерина12009• 26 октября 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Хто на роботу часто дають житло
А часто за свой счёт