Глас_Народа• 26 октября 2022
AnB безкоштовне житло, а українців просять не повертатись з-за кордону
До весни, про це заявила Верещук.
Ось така інформація, тому хто боїться чи сумнівається як переживе зиму і в кого вистарчає клепок не ділити країну де йде війна на спокійні регіони, на тих хто вивіз дітей і виїхав сам, майте на увазі.
Ще знайшла ось таку оновлену інформацію, сервіс airbnb надає безкоштовне житло для українців які виїжають з дітьми терміном до 1 місяця.
Тут посилання
Також, рекомендую гуглити міжнародні асоціації, благочинні організації для біженців там куди ви плануєте їхати, писати їм і просити допомоги. Звертайтесь не в одну, а в декілька асоціацій, вони часто дуже і дуже допомагають.
Тут посилання
Баба на горошине• 26 октября 2022
Спасибо за тему.
Кому эта информация может пригодиться.
Зиму перезимовать все таки как-то надо, желательно хоть в более менее комфортных условиях.
Кому эта информация может пригодиться.
Хомо_сапиенс• 26 октября 2022
Автор, ви вважаєте себе розумнішою за інших, що дозволяєте собі ділити людей на тих, у кого вистачає клепки, і тих, у кого не вистачає клепки виключно за тою ознакою, виїхали вони чи ні?
Платья Всем• 26 октября 2022
а я в киеве, точнее в области, село рядом с киевом. Работаю. Живу. Дети учатся. Газом отапливаем дом. К отключению включению э\э приспособились.
У кого нет работы и нет ничего, то, наверное, нет смысла возвращаться.
Тень льва• 26 октября 2022
если бы я была без носков, без трусов - тогда бы поехала за границу. А кто здесь имеет работу и дом....ну такое. Оставлять ради чего?
Крошка Енот• 26 октября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
По-моему Автор написала, что клєпки не хватает у тех, кто страну, в которой идет война, делит на безопасные и небезопасные регионы
Большой секретик• 26 октября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Вы выехали? Молодец. Хватит нагнетать!
Нагнетай не нагнетай, а от сегодняшних реалий нам никуда не деться...((
Глас_Народа
• 26 октября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Вы выехали? Молодец. Хватит нагнетать!
Удалено администрацией...
Большой секретик• 26 октября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
А Хде Вы такое прочитали в посте Автора?
Чтооооооооооо?• 26 октября 2022
Автор
А вам вистарЧає клепки створювати теми у відповідних розділах? Що тут для дорослих?
До речі, чому у Львові вживають «вистарЧає»? Полонізм?
Глас_Народа
• 26 октября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
interior_designer• 26 октября 2022
Автор поделились информацией молодец, но писать про клепки не стоит. Мой вам совет, живите своей жизнью и не осуждайте других
Глас_Народа
• 26 октября 2022
Ответ дляКрошка Енот
Удалено администрацией...
lenchik maha• 26 октября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Почему никуда ? Вон автор предложила выход , куда можно деться, тем, кто паникует или боится.
Гладиолус• 26 октября 2022
Для того, щоб зараз виїхати потрібні гроші. У кого вони є або вже там, або прилаштувуються вдома.
Тому думаю будуть виїжджати або на роботу, або з регіонів в яких йдуть бойові дії
ВасильевнаЯ• 26 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
Только не всем этот выход подходит, там предложение для семей с детьми и вообще если ты не многодетный, нет маленьких детей или не беременный, то у таких шансы нулевые практически
Глас_Народа
• 26 октября 2022
Ответ дляГладиолус
Ну це вже таке. Я побачила інформацію і поділилась нею. Знаю що є багато людей хто хоче виїхати і ненаважується. В країні війна, зима, ситуація міняється щодня🤷♀️
Глас_Народа
• 26 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
Всього один місяць???
А далі як куди?
З дітьми на вулицю?
А далі як куди?
З дітьми на вулицю?
Ну вибачте що ні я, ні airbnb не описали вам весь план погодинно як діяти далі, перепрошую.
Альфред Шнитке• 26 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Терміном до одного місяця. Не так і довго... а далі як?
А кто без детей? Думаю выезжать на работу. Тут совсем слёзы.
Ноунэйм• 26 октября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Удалено администрацией...
а чому тема для дорослих ????
Челюскина• 26 октября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
Мій не такий• 26 октября 2022
Ответ дляТень льва
На зиму закривати без отоплення повністю, то ремонтам кабздец. А у багатьох тисячі доларів вкладені в ремонти
Буде нелегко, але якби хоч пів доби було світло і газ, то можна перетерпіть.
Для мене головне це вдома
Глас_Народа
• 26 октября 2022
Ответ дляНоунэйм
а чому тема для дорослих ????
А куди потрібно розмістити цю тему?
Пацан к успеху шел• 26 октября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Не деться, значит нужно как-то приспосабливаться. Главное не падать духом!
Челюскина• 26 октября 2022
Ответ дляМій не такий
Для мене головне це вдома
Я лишила ремонти, поїхала ,щоб дитина в школу ходила і від сирен не прокидатись.
Дякую за тему , автор