Marine_29• 26 октября 2022

Хтось відсліджував, що там з ленд лізом?

Вже практично кінець жовтня...
Бачила новину, що США передали 2 системи ПВО на днях...
А про ленд ліз, нічого. Там же великий перелік зброї наче. Розумію, що логістика слаба в нас, але якісь поставки мабуть, вже повинні бути по ньому.
DianaS• 26 октября 2022
Ответ дляСоната любви
жертва кто? кто воровал бабло, предавал и сдавал? очень ловко вы придумали как оправдать преступников.
Ваши манипуляции всем видны, ваша цель здесь - всем понятна, ваши попытки обесценить и обвинить власть - жалки.
Ваш совместный хор здесь с напарницами - смешон.
Делайте выводы
Nightbringer• 26 октября 2022
Ответ дляСоната любви
так а кто виноват в том, что наша власть разминировала все что можно и не готовила страну к войне?
бабло шло на велике крадивництво, а не на обороноспособность страны.

так даже за 8 месяцев войны власть умудрилась заниматься воровством бабла и гуманитарки.

а 90 млрд бабла, которое заложили на велике крадивництво. и это в период полномасштабной войны.
когда казалось бы, должна власть сделать хоть какие-то выводы.

но бабло превыше всего.

но у нас принято обвинять во всем запад.

а наши пусть воруют, им почет и уважение.
ага.ещё и молчать,бо неначаси.
брешуть і крадуть (с)
Соната любви• 26 октября 2022
Ответ дляDianaS
Делайте выводы
ваша цель пребывания уж точно всем видна)
Nightbringer• 26 октября 2022
Ответ дляСпогад
Я особисто проти, щоб цю інформацію озвучували.
Адже, якщо будемо знати ми.
То знатимуть про це і всі.
В тому числі і раша.
Бо багато хто не може стримувати в інтернеті свої пориви ділитися інформацією, як баби на базарі, чесне слово, все потрібно обговорити, обсмоктати, та ворогу, не знаючи що він насправді ворог, докладно все віддати від щирого серця на блюдці.
Зрозумійте нарешті, все що стосується воєнних дій, ленд-лізу, та підготовки до чогось, повинні знати лише наші захисники, та їх командири і крапка!
никто и не спорит,но когда всё уже написано в 20 сообщениях в ТГ,а тут шикают и рты затыкают,то это уже бесит.
DianaS• 26 октября 2022
Ответ дляSanechko
Мене позавчора Фаріон послала )) Пртім- видалила. А я не встигла зробити скрін. Коди піднялася тема про ’ ленд’
Все дуже затаємничено, розпіарено...
А ціна всьому тому- життя українців((
Яка ж розумна жінка! Фаріон, звісно)
Nightbringer• 26 октября 2022
Ответ дляDianaS
А у вас какая цель, утопить и обесценить власть?
А у вас какая цель?похвалить и возвеличить?
заткнуть всем недовольным рты?
Sanechko• 26 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Отож менше п..діти треба треба в тих соцмережах
А чи не є ми рабською нацією, яка мовчить поо катівні, зґвалтування, знищення?
А для чого, поясніть?
DianaS• 26 октября 2022
Ответ дляNightbringer
заткнуть всем недовольным рты?
Sanechko• 26 октября 2022
Ответ дляDianaS
Яка ж розумна жінка! Фаріон, звісно)
Так.Так. Не її ж болить..
Не вона молить Бога за рідніх....
Крута баба. Так...
Не рівня я їй
ok1904• 26 октября 2022
Все нормально, було б не нормально опки б пхалися би далі.

Знаю, що антидронові поставка за поставкою, ще трошки і з цим питання закриють
mmi583@mail.ru• 26 октября 2022
Ответ дляSanechko
А для чого, поясніть?
Ви про що взагалі?
Бо я писала що мовчати треба що йде і куди, і які плани.
Sanechko• 26 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ви про що взагалі?
А життя?
Чиї?
ok1904• 26 октября 2022
А що не так з логістикою? все йде . Кому треба той везе. Знайомий 5 днів у відрядженнях, а субота/ неділя вдома.
DianaS• 26 октября 2022
Ответ дляSanechko
Так.Так. Не її ж болить..
Не вона молить Бога за рідніх....
Крута баба. Так...
Не рівня я їй
Дівчата, ви дуже грубо маніпулюєте, це видно відразу, аж не цікаво
Sanechko• 26 октября 2022
Ответ дляDianaS
Я ніким не маніпулюю.
І думок не нав´зую
І нікоди не намагалася бути цікавою
Якщо Фаріон- Ваш кумир. То - слідуйте за нею
mmi583@mail.ru• 26 октября 2022
Ответ дляSanechko
А життя?
Чиї?
Слухайте, або пишіть конкретно або випийте щось.
Sanechko• 26 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я і написала.
Конкретно!
Наші життя .
Що не зрозуміло?
П.С. Уточню.
На всяк випадок.
Життя українців
Sanechko• 26 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
.
Николь1986• 26 октября 2022
Меня этот вопрос тоже очень волнует