Снова вся карта красная...
Ответ длялюбительница
То есть, магазин важнее жизни?
Нет, не важнее. Но люди уже не паникуют так, как в начале войны. И уже никто при тревоге не разбегается. Ну, конечно, и сейчас есть паникеры. Но все же большинство при тревогах не прячется. Та и магазинов все больше появляется, которые не закрываются .
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Не знаю, честно...можливо одна гілка. А виборчо вимикати не є можливим. Але де жесть, що так на довго , тут я згідна.
Ні, з гілками це не пов´язано, бо наприклад село, де мої батьки, повулично вимикають, різні вулиці в різний час.
Ответ дляВкусныйпончик
Не всі хочуть терпіть і мовчать. В багатьох вже нерви здають через ці неспівпадіння графіків і обіцянки не більше 4 годин в сутки.
У всіх нерви здають через війну. Просто не всі розуміють, що війна викликає складнощі та дискомфорт. Нікому від того виключення нема задоволення-ні владі, ні енергокомпаніям
Ответ дляЧерноморская ривьера
И грудным детям,да?
А что грудным детям от отсутствия света? Немножко больше мороки их родителям просто.
Если совсем критично, можно временно переехать туда, где есть свет и тепло. Это ж не неожиданность, предупреждали, что зима сложная будет, а дальше каждый решает для себя сам.
Очень странно выглядят претензии во время войны.
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляМилкиМой
А я поддерживаю магазин, который закрывается во время тревоги. Значит он ответственно относится и беспокоится о своих сотрудниках, которые там работают.
И владелец магазина, который не закрывается во время тревоги, значит должен взять на себя ответственность, если что то случится.
Я не призываю паниковать, я тоже не спускаюсь по каждой тревоги в убежище. Но, всегда на готове все необходимое в коридоре стоит. В тревогу стараюсь на улице не находится.
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ дляDonara
Ви так говорите, ніби в країні мир та достаток, а влада просто вам на зло світло вимикає.
Влада з літа говорила нам що буде тяжка зима, вона могла професійних людей посадить, щоб за три місяці склали нормальні графіки відключеньі декілька резервних?
Ответ длялюбительница
То есть пусть тревога, но магазин должен работать и транспорт ходить, бо вам лично пофиг на свою жизнь?)
Вам мало было торговый центр летом, куда попала ракета и люди работали во время тревоги и посетители были там,?
А транспорт? Помните что было 10 октября, когда люди проезжали Владимирскую ко во время тревоги?
Нет уж...лучше пусть стоит транспорт, и пусть закрыты магазины.
Так транспорт стоит, а в нём люди сидят)
А всех, кого выгнали из трц, стоят в трц.
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Тоді не знаю. Краще вам звернутися до тих, хто там відключає та задати їм таке питання. Бо це ненормально по 12 годин без світла. В ці вихідні на зимовий час переходимо, тоді взагалі весь час в темряві , чи шо?
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ дляDonara
В мене війна не позначилась на нервах, хоча березень сиділа під обстрілами, бо виїхали туди, де два військові об´єкти, але я була абсолютно готова і спокійна. Зараз же бісять не відключення, а те, що це роблять через одне місце.
Ответ длялюбительница
Так если вы пришли в магазин и уже на пороге? Причем здесь не выходить из дома?
Ответ дляDonara
Тільки енергокомпанія отримає свої гроші, так як люди будуть сплачувати рахунки. А от ті, в кого робота залежить від наявності світла, ці кошти не можуть нормально заробити.
Ответ дляВкусныйпончик
Я в принципі дуже терпляче ставлюсь до незручностей, але оці графіки через сраку - то вже перебор. Ок, не буде світла 6 годин, 10, але ж попередьте людей нормально, щоб вони змогли приготуватися.
Ответ дляВкусныйпончик
Так професійні люди не екстрасенси. Ніхто не знає коли, куди, як і наскільки прилетить і де буде необхідність робити відключення.
Ответ дляВкусныйпончик
А ви маєте відношення до енергосистеми?
Я не маю і мені здається, там все не так легко, як нам здається.
І я молюся, щоб ми хоча б так перезимували, це ще не так критично, як на мене.
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ дляCharming
Ох да, ті хто змогли зберегти холодну голову за 8 місяців війни, зараз ’попливуть кукухою’, як і решта. Просто одні через тиждень - інші через місяць, але всі там будемо. І здавалось би через дбірницю , в порівнянні з війно. Мені здається, наче це роблять навмисно.