kvitanka• 26 октября 2022

Опять тревога, как же задолбала гребанная русня!

Снова вся карта красная...
il-mari• 26 октября 2022
Ответ дляТриАна
Так(( дощі падають сильні, і відео бачила наші в окопах а там води по коліна((
ось про це згадую зараз весь час-не маемо ми права нити...

il-mari• 26 октября 2022
отбои...
Oksuchakr• 26 октября 2022
Ответ дляsymbol
Чем свежее регистрация, тем сильнее желание говорить про владу і енергетику
Особливо про владу
Zelenkа• 26 октября 2022
Чесно кажучи, вже починають дратувати ці превентивні тривоги. То світла немає, то тривога. Можна подумати, всі встали і ломанулись у вонючі сирі підвали. Вийти на пошту - цілий квест. Але приходиться пристосовуватись))
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляNatalieP
Меня больше раздражает, что транспорт останавливается и магазины не работают!🤬
То есть пусть тревога, но магазин должен работать и транспорт ходить, бо вам лично пофиг на свою жизнь?)
Вам мало было торговый центр летом, куда попала ракета и люди работали во время тревоги и посетители были там,?
А транспорт? Помните что было 10 октября, когда люди проезжали Владимирскую ко во время тревоги?
Нет уж...лучше пусть стоит транспорт, и пусть закрыты магазины.
il-mari• 26 октября 2022
Ответ дляZelenkа
ну, мен1 краще так1, н1жсправжн1...
Oksuchakr• 26 октября 2022
Ото русня читає та думає , що ми тут вже готові здатися , що їх терор нас сварить між собою .
Їм якраз того і потрібно.

МилкиМой• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Во время тревоги толпы людей стоят у входа. Ждут отмены. Прекрасный вариант для массовости жертв если вдруг что.
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляМилкиМой
Значит этим толпам людей , которые стоят у входа, абсолютно все равно на свою жизнь.
Это мое мнение.
МилкиМой• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Это мое мнение.
Да. А куда людям идти? Если уж они пришли в магазин?
ТриАна• 26 октября 2022
Ну йоп їх мать((
Fany• 26 октября 2022
Zelenkа• 26 октября 2022
Ответ дляТриАна
Ну йоп їх мать((
Я вже думала, у мене глюки
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ дляOksuchakr
Не бачу великої проблеми.
Подумайте про наших захисників, які зараз в окопах на холоді і під дощем.
Захисники зараз теж не дуже раді, що іхні сім´ї без світла.
LvivLady• 26 октября 2022
Ответ дляil-mari
а как жеж волають, не провокуйте нас, така сама мразота, як 1 русня...
В мене ненависть до них особлива!
До війни їх у Львові лазило десятками тисяч! ´ах, как красіво і свабодна у вас, тоже так хатім жить´!

Тварі! Роздерла б їх горлянку зубами!
il-mari• 26 октября 2022
Ответ дляLvivLady
В мене ненависть до них особлива!

Тварі! Роздерла б їх горлянку зубами!
та да...а карта знову червона...
sashik77• 26 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Ну от вони зараз роблять все, щоб ми були зі світлом.
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Мені здається це не до них претензії. А чим більше в нас людей пофігістів, то більше і відключатимуть. Один сусід чесно економить, а через стінку другий сусід фігачить, бо йому в сраці ваші прохання економити.
Я спостерігаю навіть по магазинах - одразу видно, хто старається притримуватися, а кому пофіг. Я склоняю голову перед енергетиками,які роблять все можливе, щоб було світло. Зараз війна, дякуючи Богу, що це світло хоть є більше, чим його відключають. Мовчу за тих людей,які сидять в містах і селах, де немає взагалі світла та газу через бойові дії.
От навіщо вимикати села? Люди там і так давно економлять, бо менше платить. Якщо в місті зараз вимикають на 4-5 годин, то села на 8-12.
Татьяна89• 26 октября 2022
Ответ дляМарія В
Супермаркети не працюють?
По тревоге - нет.
Без света - нет

Марія В• 26 октября 2022
Ответ дляТатьяна89
По тревоге - нет.
Без света - нет
У нас фора на районі працює
il-mari• 26 октября 2022
шо там, знову картопляники?
Татьяна89• 26 октября 2022
Ответ дляsymbol
Вы как всегда отключение света не означает, что все магазины не работают, света может не быть в половине дома на несколько подъездов. Ни АТБ, ни Сильпо возле моего дома в тревогу не закрываются, только по праздникам типа 24 августа
А возле моего закрывается АТБ по тревоге.
В Форе нет света.
автор kvitanka • 26 октября 2022
Ответ дляil-mari
шо там, знову картопляники?
Ага. Був відбій і знову ці бульбаші(
Fany• 26 октября 2022
Ответ дляkvitanka
Ага. Був відбій і знову ці бульбаші(
Гаюн сразу писал что сел только миг
А барановичи колбасятся
il-mari• 26 октября 2022
Ответ дляkvitanka
Ага. Був відбій і знову ці бульбаші(
може то л1так п1дн1мають, щоби наше в1дстежувати...
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляМилкиМой
То есть, магазин важнее жизни?
il-mari• 26 октября 2022
Ответ дляFany
Гаюн сразу писал что сел только миг
А барановичи колбасятся
л1тають?
oksanav• 26 октября 2022
Ответ дляinna5577
Зачем тогда эти графики??? И почему невозможно?
Ахаха. Моє улюблене.
Fany• 26 октября 2022
Ответ дляil-mari
л1тають?
Пока
Вот бывает такое
Летают себе летают
А потом штопор
И не летают
Как в иркутске
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Не знаю, честно...можливо одна гілка. А виборчо вимикати не є можливим. Але де жесть, що так на довго , тут я згідна.