kvitanka• 26 октября 2022

Опять тревога, как же задолбала гребанная русня!

Снова вся карта красная...
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляDonara
Так транспорт стоит, а в нём люди сидят)
А всех, кого выгнали из трц, стоят в трц.
Не знаю, где сидят. Возле меня 2 остановки - напротив друг друга. Не видела людей, сидящих в транспорте.
На счёт ТРЦ сотрудники имеют полное право не работать и не обслуживать посетитей во время тревоги и спуститься в убежище, естественно посетители должны покинуть ТРЦ , а если этому посетителю пофиг на свою жизнь, он может стоять дальше возле входа в ТРЦ.

kirpichenko• 26 октября 2022
Ответ дляFany
Около барановичи швендяют
А спать им не пора блин.
D.O.N.A.• 26 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Тільки енергокомпанія отримає свої гроші, так як люди будуть сплачувати рахунки. А от ті, в кого робота залежить від наявності світла, ці кошти не можуть нормально заробити.
У енергокомпаній вже стільки збитків з цими прильотами, що я не впевнена, що вони сильно розбагатіють на наших з вами оплатами, враховуючи, що безробітні та біженці навряд сильно побіжать платити.
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляМилкиМой
Так если вы пришли в магазин и уже на пороге? Причем здесь не выходить из дома?
И что теперь? Магазину из за вас не закрываться во время тревоги,потому что вы на пороге? Магазин имеет право не работать во время тревоги. Значит развернусь и пойду домой- это проблема???
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ дляDonara
Так професійні люди не екстрасенси. Ніхто не знає коли, куди, як і наскільки прилетить і де буде необхідність робити відключення.
Тец по україні не так багато і могли б передбачити всі найгірші варіанти, а не надіятись на пронесе.
D.O.N.A.• 26 октября 2022
Ответ дляCharming
Я в принципі дуже терпляче ставлюсь до незручностей, але оці графіки через сраку - то вже перебор. Ок, не буде світла 6 годин, 10, але ж попередьте людей нормально, щоб вони змогли приготуватися.
Мені здавалося, що всі вже і самі зрозуміли, що треба бути напоготові. В будь-який момент може не бути світла, якщо прилетить.
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
А спать им не пора блин.
Вечным сном

D.O.N.A.• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Я вот час назад как из трамвая) наивно думали, что дочка попадёт на танцы)
Трамвай остановился на остановке и открыл двери, вышли только те, кому надо было, остальные сидели. Мы посидели, пока дождь не закончился, вышли и пошли домой пешком)

Я согласна, что трц не должно работать с точки зрения, что работники сами принимают решение-прятаться в убежище или пойти на улице покурить. Их не заставляют сидеть на раб месте. Но с точки зрения безопасности смысла никакого. Как было скопление людей, так и остаётся.
D.O.N.A.• 26 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
А як передбачити?
Пво, ви маєте на увазі?
ТриАна• 26 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
А спать им не пора блин.
Вечным сном
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляDonara

Да, но! Здесь уже в такой ситуации, человек сам принимает решение - идти ему прятаться или сидеть. От его решения зависит его жизнь.
Я вспоминаю Кременчуг ТРЦ лето....если бы все таки руководство придерживалось правила, возможно многие остались бы живы...
ТриАна• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Вечным сном
Я це д написала) одразу в голову прийшло
Тварі довбані хай повиздихають
Вкусныйпончик• 26 октября 2022
Ответ дляDonara
А як передбачити?
Пво, ви маєте на увазі?
Розглянути і розписати всі варіанти можливих аварій. Їх не так багато.
D.O.N.A.• 26 октября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Не багато-прилетить/не прилетить.
Прилетіло-ремонтують в межах своїх сил. Вони ж не чаклуни
Charming• 26 октября 2022
Ответ дляDonara
Якщо прилетить - звичайно, але ж не щодня і абияк. Відключення заплановані, але планами чомусь з простими смертними не діляться
любительница• 26 октября 2022
Ответ дляТриАна
Тварі довбані хай повиздихають
Підтримую - хай вже повиздихають
4мама• 26 октября 2022
Ответ дляOksuchakr
Звісно, тільки сидять і думають, як з Вас познущатись
А можна без під@обу?
Сенс відмикати глухі села в жопі світу?
Charming• 26 октября 2022
Ответ дляDonara
Не багато-прилетить/не прилетить.
Ви не розумієте. Зараз говоримо про те, що графіки, надані обленерго, не відповідають дійсності, люди хочуть розуміти скільки часу їм бути без світла і розрахувати свої сили, запланувати день. До прикладу, сьогодні у Львові прильотів не було, за графіком в мене мало бути відсутнє світло з 15 до 19, а по факту - з 11 до 17.
D.O.N.A.• 26 октября 2022
Ответ дляCharming
То енергетичні компанії теж хочуть розуміти скільки часу займе ремонт, але розраховують на одне, а по факту інше.
Ну ви ж розумієте, що вони не спеціально вимикають світло не по графіку.

vikahma09• 26 октября 2022
Не знаю… я прекрасно пам’ятаю віялові в 90, в маленькому селі. Хвилина в хвилину майже по графіку. Тут Київ, котрий день рандомно.
МилкиМой• 26 октября 2022
Ответ длялюбительница
Та для меня не проблема. Тем более что рядом с домом шикарная новая Таврия, которая перестала выгонять и закрываться. Я лишь о том, что люди все равно кучкуются возле магазинов в ожидании потому что на фиг мы никому не нужны, раз никаких укрытий прохожим не предложено.