Якщо комірцевий простір потовщений в 14 тижнів то дитина може народитись хвора? Це поганий показник?
Ответ дляOlha-4335
Це в вас перший скрінінг? Все інше як по показникам? Це може означати хромосомну аномалію, можете переробити узд в іншій кліниці? Що по аналізах крові?
Аналіз крові чудовийяк на 14 тижнів одна проблема комірцевому просторі. Так це перший скрінінг. Інше все в нормі. Я вже 2 узд робила в різних містах . Чказали чекати до 16 тижнів і тоді будуть бачити чи щось змінилось. А чекати дуже страшно
Ответ дляsolnyshko78-78
В хіба він не до 12 тижня інформативний?
Незнаю мене направили на 14 тижні. От і незнаю в що вірити
alinka0908• 26 октября 2022
Ответ дляKrystyna2309
Робиться до 13 тижнів 6 днів, да-ді не інформативний. В моєї дитини підозрювали СД, але по крові, далі лише НІПТ
Ответ дляKrystyna2309
З 16 тижня можна робити амніоцентез, тому вони вас відправили чекати…
Якщо є гроші - зробіть ніпт, щоб заспокоїтись
Ответ дляOlha-4335
Який точний термін в вас при скринінгу був?
14 тижнів