рф розпочала проведення ядерних навчань.
Русня тренується завдавати масованих ядерних ударів «у відповідь на ядерний удар противника».
За словами Шойгу, «усі ракети досягли цілей, підтвердивши задані характеристики».
Як же не подобаються мені такі новини.
Ще й тривога сьогодні досить часто, тільки недавно був відбій, а тепер знову вся Україна червона:(
Як же не подобаються мені такі новини.
Ответ дляYasyatrikotazh
Поки у недолугих навчання з ядерки, у нас почастішає виття тривоги, бо в небо піднімається їхня авіація, а це як призив до дій - ховайтеся, бо в головах там одна вата, не знаєш, що від них чекати...
Можливо то вони демонізувати намагаються, проводять ритуал вильотом винищувачів, а потім бачать що демони не з´являються і винищувачі повертають на місце.
Ответ дляЧашечка чая
Угроза применения ядерного оружия не стала меньше и не стала больше
Ну вообще раша кричала, что только мы будем нападать на ’их’ территорию (после референдкумов все в курсе, да, что они считают своей?), то мы будем ... тра-та-та и бла-бла-бла. Мы успешно наступаем и освобождаем и? Пусть не трындят, они знают, что ответ будет сильным. Или так - трындят и тихо ссут
Ответ дляkuskus
Ядерні випробування-це виходить вони повинні десь в безлюдному місці підірвати ядерну зброю, але ж США весь час слідкують за цими рухами, і нічого про це в пресі не озвучувалось, навіть натяку не було. То про які ядерні випробування вони чешуть?
Оййй, я вас умоляю. Им осталось только трындеть и ходить под себя от страха
Ответ дляЧашечка чая
- Ууу, ізраїльська авіація розбила завод дронів в Сирії! Точно ж нам допомагають!
- Це були інші дрони, і для Хезболли.
- Ууу, хтось вальнув двох офіцерів КВІР! Це ж точно тих, що поставляли росіянам дрони!
- Це було в Захедані. Там на загальному тлі іранських протестів повстали місцеві суніти. В жодному повідомленні не йшлося про якийсь зв´язок тих двох з російськими дронами.
Просто припиніть ці легенди на рівному місці, благаю. Самі ж потім у нереальності житимите.
- Це були інші дрони, і для Хезболли.
Трегубова читаєте?)
Ответ дляВаш психолог
Немає у них ядерки! Я ретельно вивчала це питання,піднімала купу документів і все,що цього стосується.
Коротко.
Урану вже давно немає,з 70х років його навіть не здобувають.Той,що був-все продав ще Єльцин.
Є плутоній.
Але.
Він потребує ретельного зберігання і обслуговування.В першу чергу-збереження без вологості і у відповідному тепловому режимі(він має бути завжди ’теплим’,тоді зберігаються його якості.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Не зберігався плутоній відповідним чином!
Тепер це як відкрита пляшка шампанського.Толку з цього плутонія ніякого.
В деяких джерелах зустрічала,що хіба що в якості пороху може бути використано.
Може,ті випробування на це спрямовані.
Звичайний порох скінчився,так будуть ’заправляти’ тим,що є...
Коротко.
Є плутоній.
Але.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Може,ті випробування на це спрямовані.
Ну вот. И я говорю, нет ничего. Какие-то ещё грязные бомбы выдумали)
Ответ дляElizaP
Любое применение ядерного или химического оружия по нам - это вступление США в войну.
Экипаж авианосца США ’Джордж Буш-старший’ посылает России сигнал, что готов к любой миссии. Об этом заявил Sky News командующий его авианосной ударной группы, контр-адмирал Деннис Уоллес.
’Мы хотим, чтобы война (в Украине. – ред.) закончилась, чтобы в регион вернулась стабильность и была мирная и стабильная Европа, но мы готовы’, – сказал он.
На вопрос, значит ли это готовность к войне в случае необходимости, адмирал ответил: ’Этот корабль, эта ударная группа, наши союзники – мы готовы ко всему. Мы демонстрируем это каждый день’.
Ну на словах це так, що вступлять, а як по факту буде, то ми не знаємо.
Та нам уже і все одно буде
Мелитрисса• 26 октября 2022
Буданов сказал, что в ближайшее время маловероятно, они еще не дошли до кондиции, а там видно будет.
ALenushka505• 26 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Та ну їх на йух! Кто з нас боїться тої ядерки?? Ми вже всі вигоріли... Лише зашкальна лють!
За всіх не розписуйтесь
Vlada-Maria• 26 октября 2022
Ответ дляЧашечка чая
- Це були інші дрони, і для Хезболли.
точно-точно, ’нє всьо так адназначна’, правда?
Ответ дляВаш психолог
Коротко.
Є плутоній.
Але.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Може,ті випробування на це спрямовані.
Коротко.
Є плутоній.
Але.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Може,ті випробування на це спрямовані.
Згодна. Старий чмошник намагається підмахнути своім в`ялою сосискою. Нагадує того вуайуріста в кущах. Фу!
Ответ дляInuk
А мне вот это не понравилось в раш канале . Точно какую то сволочи провокацию с белорашки готовят ((
Слушайте, ну толку от этой грязной бомбы нет.Ну она покрывает 100 метров квадратных, а стоимость огромная. Читала что возможно историю с грязной бомбой запустили Штаты чтобы посмотреть на реакцию рашки. Вот если бы был ответ - мы готовы, тогда это хуже. Но они же стали в рашке трезвонить всем подряд, значит очень хотят жить и умирать не собираются .Так что скорее всего пугалки. Ну и есть инфо об американских десантниках, которые близко к границам и готовы высадится куда-угодно в случае намека на ядерку. Очень надеюсь что подберутся к бункеру и там...
Ответ дляS-lana
Штати вже не знають як їх на ядерку спровокувати
, план. рашку з нового договору по ЯО , що в 2026 підписуватисуть, викинути, слідство зайшло в тупік
Ответ дляБасина
А в інтерв´ю Кучма не розказував, як нашу військову авіацію віддав рф?
Це інше інтерв´ю
На ББС, от цитата: ВВС: Чи вважаєте ви, що світ на порозі третьої світової? Що Росія, наприклад, може напасти на Литву, Польщу? Наскільки така ймовірність реальна?
Леонід Кучма: Коли Гітлер напав на Польщу, ніхто ще не знав, що це вже йде світова війна. У залежності від того, як Україна відіб´є агресію - або Третьої світової вдасться уникнути, або вона вже йде. Якщо ми встоїмо - Путін далі не піде. Якщо ні - боюся, що ’далі буде’. Але ми встоїмо.
Втім, навіть у випадку розширення географії російської агресії, думаю, небезпека загрожує скоріше не Литві чи Польщі, а пострадянським республікам поза межами НАТО. Вже звичними стали натяки на Молдову і Північний Казахстан, тепер у такому контексті згадується і Грузія. Адже Росія нападає лише на тих, хто слабший за неї у рази, а ще краще - слабший на порядок.
Кидати справжній виклик НАТО, тим більше вже втративши найбільш боєздатну частину своєї армії - це, як мені здається, не про Росію. У конвенційній війні НАТО зітре російську армію в порошок, в ядерній війні Росію просто знищать. Чи почне Путін війну, в якій матиме два варіанти - програти чи загинути? Нормальна людина дала б лише одну відповідь. Але ж то нормальна...
lenchik maha• 26 октября 2022
Ответ дляS-lana
А вы обратили внимание , что удары по энэргосистеме прекратились тогда, когда войска НАТО развернули учения возле границы с Украиной ?)
lenchik maha• 26 октября 2022
Ответ дляБасина
Забув, мабуть) Він же старенький , склероз всі діла...