Daimyo• 26 октября 2022

Бачили вже?

рф розпочала проведення ядерних навчань.
Русня тренується завдавати масованих ядерних ударів «у відповідь на ядерний удар противника».
За словами Шойгу, «усі ракети досягли цілей, підтвердивши задані характеристики».
https://t.me/c/1172830166/47102
Як же не подобаються мені такі новини.
Ще й тривога сьогодні досить часто, тільки недавно був відбій, а тепер знову вся Україна червона:(
Басина• 26 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
Забув, мабуть) Він же старенький , склероз всі діла...
Склероз - зручна болячка)))

ok1904• 26 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
Зате я пам,´ятаю, в мене сім´я чоловіка бувші військові авіатори, брат його штурман пішов на пенсію, ще 40 ка не було, одеський військ округ, йому рахували рік за три , бо розформовували військ.частину ,
S-lana• 26 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
А вы обратили внимание , что удары по энэргосистеме прекратились тогда, когда войска НАТО развернули учения возле границы с Украиной ?)
Обратила, дай Бог чтобы так и было.
owl62• 26 октября 2022
Ответ дляZaviriuha
Мені гак страшно як ніколи, прийшло розуміння, що на мій вік ця війна не закінчиться
Автор Вам 70++?
ok1904• 26 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
Так ті удари місяць , а то і більше готувати треба, не все там просто в розрахунках, Ви читали статтю від Белінкат про цю команду ІТшніків, що програмувала ракети це складний процес, а результат вийшов незначний від очікуваного
natapri• 26 октября 2022
Ответ дляВаш психолог
Немає у них ядерки! Я ретельно вивчала це питання,піднімала купу документів і все,що цього стосується.
Коротко.
Урану вже давно немає,з 70х років його навіть не здобувають.Той,що був-все продав ще Єльцин.
Є плутоній.
Але.
Він потребує ретельного зберігання і обслуговування.В першу чергу-збереження без вологості і у відповідному тепловому режимі(він має бути завжди ’теплим’,тоді зберігаються його якості.
Так от,НІХТО цим не заморочувався!
Не зберігався плутоній відповідним чином!
Тепер це як відкрита пляшка шампанського.Толку з цього плутонія ніякого.
В деяких джерелах зустрічала,що хіба що в якості пороху може бути використано.
Може,ті випробування на це спрямовані.
Звичайний порох скінчився,так будуть ’заправляти’ тим,що є...
Было бы здорово конечно и очень бы хотелось верить, но почему Вы об этом знаете, а например, разведка США нет
natapri• 26 октября 2022
Ответ дляok1904
Як каже моя мама: у світі завжди хтось з кимось воює. Ні одне покоління не жило без війни.
Родившиеся в 40-х и успевшие уйти до 2014
Мандарина• 26 октября 2022
Ответ дляilonaV
Згодна. Старий чмошник намагається підмахнути своім в`ялою сосискою. Нагадує того вуайуріста в кущах. Фу!
Я тоже думаю, если шо то шарахнет, это не раша точно. И тогда начнётся самое интересное…
natapri• 26 октября 2022
Ответ дляS-lana
Слушайте, ну толку от этой грязной бомбы нет.Ну она покрывает 100 метров квадратных, а стоимость огромная. Читала что возможно историю с грязной бомбой запустили Штаты чтобы посмотреть на реакцию рашки. Вот если бы был ответ - мы готовы, тогда это хуже. Но они же стали в рашке трезвонить всем подряд, значит очень хотят жить и умирать не собираются .Так что скорее всего пугалки. Ну и есть инфо об американских десантниках, которые близко к границам и готовы высадится куда-угодно в случае намека на ядерку. Очень надеюсь что подберутся к бункеру и там...
О, абсолютно тоже самое сегодня у Яковины слышала

natapri• 26 октября 2022
Ответ дляМандарина
В смысле не раша? А кто?
ok1904• 26 октября 2022
Ответ дляМандарина
Думаєте все таки по Ірану? Превентиво?
Чашечка чая• 26 октября 2022
Ответ дляVlada-Maria
точно-точно, ’нє всьо так адназначна’, правда?
Не будут мешать вам жить в мире фейсбук мифов и мыльных пузырей
Мандарина• 26 октября 2022
Ответ дляnatapri
В смысле не раша? А кто?
Так у них ржавое ЯО и его не обслуживали. Какие бомбы?🤦‍♀️ каски со второй мировой и голая армия)) Вы реально верите, что они бомбу собрать могут?
Мандарина• 26 октября 2022
Ответ дляok1904
Думаєте все таки по Ірану? Превентиво?
Ага, надувной бомбой
natapri• 26 октября 2022
Ответ дляМандарина
В таком случае ничего не шарахнет вообще, потому что таких конченных как рашка больше нет
Мандарина• 26 октября 2022
Ответ дляnatapri
Ну вот. Значит не шарахнет. Только неясно зачем йод просроченный раздали
natapri• 26 октября 2022
Ответ дляМандарина
Так это не мое утверждение было что все ржавое и не рванет, я этого не знаю и утверждать не могу
Zaviriuha• 26 октября 2022
Ответ дляowl62
Автор Вам 70++?
автор Спогад • 26 октября 2022
Ответ дляowl62
Автор Вам 70++?
Мені не 70++ Боже збав, я молода ще, але онуки вже є.

owl62• 27 октября 2022
Ответ дляСпогад
А що страшного у віці 70++?
lenchik maha• 27 октября 2022
Ответ дляМандарина
Йод роздавали, бо макаки захопили атомну станцію і навезли туди вибухівки
автор Спогад • 27 октября 2022
Ответ дляowl62
А що страшного у віці 70++?
В наш час пенсіонерам 70++ не дуже солодко, адже здоров´я вже не те, щоб кізонькою до аптеки, коли включають зненацька повітряні тривоги пригати, а потім чекати поки її відмінять, щоб зайти купити ліки
owl62• 27 октября 2022
Ответ дляСпогад
Деякі маленькі приватні аптеки не зачиняються під час повітряної тривоги, а взагалі- то пенсіонери, люди передбачливі і запасливі, необхідні ліки куплені наперед з розрахунку на місяц-два
ALenushka505• 27 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Нам, всім хто в Україні, вже реальног пох! А ви де трясетесь?? На німцях чи в Ірландії??
Я не трясусь, а переживаю за життя і зоровя рідних, і мені не все пофіг. Я людина, а не тварина. Мені потрібні базові потреби людини і безпека. І я в Україні.
Udacha777• 27 октября 2022
Я вже нічому не дивуюся. Пам´ятаєте, як усі чекали кінця світу у 2000 році? Так ось цей антихрист (х*ло) отримав в управління країну 31.12.1999р. Прочитала вже, що робити людям в останні часи. Рекомендують робити більше добрих справ. На цьому намагаюсь зосередитись.
ok1904• 27 октября 2022
Ответ дляnatapri
Афган?
Мандарина• 27 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
Ну да. А еще нужно обязательно вакцинироваться, а то мывсеумрем. Я верю-верю. ВОЗ заботится о людях, не иначе
ok1904• 27 октября 2022
Ответ дляМандарина
Аналогічно представники оон, всі в заботі про людей.
Мандарина• 27 октября 2022
Ответ дляok1904
Они там все одним миром мазаны…
Ваш психолог• 27 октября 2022
Ответ дляnatapri
Знает.И есть информация.Любой человек может ее найти..
Я искала и нашла.