Пупс• 26 октября 2022
Срываюсь на ребенка если не поем. Гв так влияет?
Ребенку почти год и после родов я стала бешеная если не поем. Ору, кидаюсь вещами (не в ребенка),злюсь, могу выбросить что-то нужное. Поем попускает. Становлюсь доброй, милой, любящей…. Но когда успевать есть? Это пока наготовить ребенку 3 раза в день, пока ест я мою посуду. Потом прогулка, игры, потом мыть его. Единственное время когда спит и то последнее время это раз в день один час. Все. Что делать?( может проверить на витамины какие? Раньше был голод, но без такой ярости…
Кофе в лобби• 26 октября 2022
У меня так проявлялся голод при инсулинорещистентности, именно бешеные приступы голода. Но пока я этого не знала, я руководствовалась правилом: если мне плохо, сначала ем я, потом ребенок. Добрая мама важнее
Пупс
• 26 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
А що це таке? З цукром проблеми? Глюкозу здати треба?
Пупс
• 26 октября 2022
Ответ дляБрюльтик
Та ні,це щось не з тим пов’язане.
А з чим може бути?
В мене гіпотиреоз, але гормонами компенсую.
Кофе в лобби• 26 октября 2022
Ответ дляПупс
Надо сдавать индекс нома. Что это проще погуглить, да, проблемы сахар-инсулин.
Пупс
• 26 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Дякую, перевірю. Його з вени здають?
А як потім пмтання вирішили? Це лікується? Через це може бути набір ваги?
УлыбАчка• 26 октября 2022
Ответ дляПупс
Дякую, перевірю. Його з вени здають?
Так. Це лікується дієтою, режимом харчування. При високому показнику індексу ще ліки призначають
Кофе в лобби• 26 октября 2022
Ответ дляПупс
Дякую, перевірю. Його з вени здають?
Да, из вены. Да, при ИР может дти сильный набор веса. В первую очередь низкоуглеводная диета (по гликемическому индексу), отсутствие дробного питания (2-3 раза в день надо) и силовые нагрузки (мышечная ткань повышает чувствительность к инсулину). Всё стабилизируется, но за питанием надо будет присматривать всю жизнь.
Пупс
• 26 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Поняла, большое спасибо!
Завтра не пью• 26 октября 2022
Я теж нервова була після родів, маю гіпотериоз, але від втомленості більше. Перевірте ТТГ і вітамін Д, можливо цукор ще чи глікірованний гемоглобін.
Весь час п‘ю додатково вітамін Д, бо він дуже низький у людей з хворою ЩЗ, з періодом ще й магній, тоді більш спокійна. Особливо це проявляється в перший час після пробудження, головне не нервувати мене в першу годину
Пупс
• 26 октября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Ттг зараз в нормі, я на гормонах. Також гіпотиреоз. А за вітамін д не чула, який п’єте?
Завтра не пью• 26 октября 2022
Ответ дляПупс
А яка для вас норма ТТГ? Часто перевіряєте? І чи є коливання під час зміни температур та сезону?
Я, як тільки маю 3 і вижче, вже дуже відчуваю нестабільність.
За вітамін Д рідко ендокринологи кажуть, але це проблема. П‘ю Олідетрім, мені добре підходить. Інколи можу Д-кап. П’ю звичайну профілактичну дозу для дорослого і контролюю.
Пупс
• 26 октября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Зараз біля 2,3. Після пологів був 250, не відчувала цього, але підвищила дозу, зараз ось 2,3. Не відчуваю коливань, а злість коли голодна як була так і є. Вітамін д не перевіряла навіть. А ви також годуєте? Його можна?
Перевіряю Ттг зараз кожен місяць бо скакав після пологів
Завтра не пью• 26 октября 2022
Ответ дляПупс
Ого 250, шок у мене. Це точно, помилки не було?
Ні, під час годувань не пила. Заборонили лікарі будь які вітаміни, щоб на дитину не впливав. І так алергіки. Та й дізналася про нестачу вітамін Д коли вже майже виснажена була повністю. Не спала я дуже довго і була безсоння. Тому вітамін Д допоміг.
Пупс
• 26 октября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Ні, це точно. Перевіряла в двох лабораторіях, але на самопочутті не відгукнулося.
Напевно тоді мені зараз теж не можна. Шкода.. але як завершу почну обов’язково пити, дякую
Завтра не пью• 26 октября 2022
Ответ дляПупс
Будь ласка! Але обов’язково аналіз спочатку і тільки потім прийом.