Feel good• Изменено 26 октября 2022
Окупанти повісили жінку за "Скадовськ - це Україна" Що там Ілон Маск казав
про чесні референдуми?
Це анріал.
І, думаю, сам це добре розуміє.
Докладніше про жінку у Скадовську:
Це анріал.
І, думаю, сам це добре розуміє.
Докладніше про жінку у Скадовську:
lenchik maha• 26 октября 2022
Какой ужас...когда этот бесконечный кошмар для людей там закончится...
Ответ дляIrpland
Не знають цієї новини в Скадовську, я питала, був випадок що задушили місцевого, який займався обміном валюти, про це всі знають, але там випадок пограбування
Тут така справа...
Хтось знає, хтось не знає.
Я не відповідаю за достовірність інформації.
Але за посиланням є реальні прізвища людей, в т.ч. якогось депутата.
Та й, на справді...
Це ж не поодинокий випадок. Це війна.
Те, що рашисти роблять з Україною останні 8 місяців - реальні факти геноциду, імхо. І підтверджених випадків вистачає достатньо і гірших за цей.
Хтось знає, хтось не знає.
Та й, на справді...
Це ж не поодинокий випадок. Це війна.
Ответ дляFeel good
Тут така справа...
Хтось знає, хтось не знає.
Та й, на справді...
Це ж не поодинокий випадок. Це війна.
Хтось знає, хтось не знає.
Та й, на справді...
Це ж не поодинокий випадок. Це війна.
Так , в телеграмі Ніколаєвського Ванька було про цей жах і відписувалсь знайомі тієї родини
Ответ дляFeel good
Тут така справа...
Хтось знає, хтось не знає.
Та й, на справді...
Це ж не поодинокий випадок. Це війна.
Хтось знає, хтось не знає.
Та й, на справді...
Це ж не поодинокий випадок. Це війна.
Не центр міста, скоріше по тихому вбивали. Перевірки і списки всіх АТОвців і їх родин, так перевіряли і по селах їздили, скоріше вивозили десь. Списки лишила місцева поліція коли тікала, нічого не знищили з документів…
MandarinaS• 26 октября 2022
Ответ дляSanechko
Обіймаю. Всі наші рідні будуть живі.
Спасибо вам, мой, хвала Богу, на связи.
Вы меня не поняли: нет опровержений факту, что женщину казнили. И муж той женщины на связь не выходит((
Конфет04ка• 26 октября 2022
Ответ дляIrpland
Черным по белому написано, что повесили в центре города.
Olga Zelenyak• 26 октября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Это ну просто очень существенное замечание. В центре или не в центре. Повесили или расстреляли.
В каждом освобождённом городе, кроме людей, погибших от бомбежек, находят трупы со связанными за спиной руками, простреленными головами и т.д.
Оккупация предполагает, что ты либо поддерживаешь то, что там происходит, либо навсегда засовываешь своё мнение в одно место, иначе жизни тебе там спокойной не будет.
Памятники сносятся. Где эти вопли об истории? символика уничтожается.
Программа обучения российская. Сразу. Без танцев вокруг да около. Учителя завезённые.