МойНеТакой• 26 октября 2022

Наложенный платеж НП, покупатель отказался, почему посылка не едет обратно?

julia-678c• 26 октября 2022
Сами оформляйте возврат
МойНеТакой• 26 октября 2022
Возврат оформляет отправитель.
автор МойНеТакой • 26 октября 2022
спасибо( профукала день, думала как на олх, автоматически едет
Мальчижка• 26 октября 2022
Если он отказался от получения, то Новая Почта должна оформить возврат. Я бы завтра позвонила в НП и узнала в чем проблема
Чумачечая_• 27 октября 2022
Ответ дляМальчижка
Нічого вона сама не повинна. Відправник повинен сам оформити повернення!
Лорка-хлорка• 27 октября 2022
О, а я сьогодні якраз тему створювала. Також покупець хотів наложкою Новою поштою кільце у мене купити. Відмовила, бо в оголошенні вказала: або з рук в руки або оплата на карту. Бігала б оце тепер за кілька сотень. Тепер заспокоїлася, що правильно зробила.
Лорка-хлорка• 27 октября 2022
До речі, вам написали, чому відмова?
Лорка-хлорка• 27 октября 2022
Рейтинг у покупця був? Чи оголошення якісь на сторінці? Бо у моєму випадку нуль. Це і визвало недовіру. Плюс нова Пошта також насторожило. На олх переважно доставкою їхньою користуються.
автор МойНеТакой • 27 октября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
это была куртка, довольно дорого продаю, за 5500, тут нужна примерка и обдумать))), так что на девочку не в обиде
Лорка-хлорка• 27 октября 2022
Ответ дляМойНеТакой
Тоді так, у вашого випадку згодна. А от у моєму незрозуміло для чого наложка, бо товар недорого зовсім виставила, рейтинг чудовий маю, купа фото, нове, з бірками. Не відправила.