Жынси_на_флиси• 27 октября 2022
Женщина готовится к беременности...
Что необходимо сделать чтобы правильно подготовиться к беременности?
Витамины? какие?
Анализы? Какие?
Что еще?
Витамины? какие?
Анализы? Какие?
Что еще?
Курс капусты• 27 октября 2022
А зачем это все делать? Обычно те, кто так готовятся забеременеть долго не могут или неудачная беременность. Как мама трёх сыновей говорю ва просто кайфуйте от секса
Фрося_Бурлакова• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Многие люди подходят сознательно к беременности и планируют ее, устраняют бреши в здоровье, делают чекап организма и потом перестают предохраняться.
ПлакалаВАвтомобиле• 27 октября 2022
П’ю вітаміни, здала аналізи, зробила узі. Підготовка в мене стоматолог, флеболог і невропатолог, щоб потім старі болячки не вилізли
Эскиз бесконечности• 27 октября 2022
Женщина идёт к своему гинекологу и говорит ему\ей что готовится к беременности. Гинеколог говорит какие надо сдать анализа, какие витамины попить, что подлечить, если надо. Форум тут точно не поможет.
Курс капусты• 27 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Удалено администрацией...
Коко Шанель• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Удалено администрацией...
Дивно називати «брєдом» відповідальність
Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
І як то їм поможе уникнути наприклад СД, аутизму, делецій і тд? Ніхто в світі ніяк не готується. Живіть нормальним життям.
Фрося_Бурлакова• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Удалено администрацией...
Чё вас так шторит? Не все по трое детей наклепать хотят, положив на свое здоровье.
Жынси_на_флиси
• 27 октября 2022
Ответ дляКоко Шанель
Ага. На отдых. Когда одни воюют, а другие отдыхать ездят
сама себе прекрасная• 27 октября 2022
Я за несколько лет до беременности каждый месяц пропивала БАДы курсами, во время беременности и также. Организм расходует на построение ребенка более 3 кг кальция - научные данные...
Жынси_на_флиси
• 27 октября 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Спасибо. А можно подробнее какие бады пили?
Курс капусты• 27 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Удалено администрацией...
ПлакалаВАвтомобиле• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
Ужас… що ви понаписували
Здесь на минутку• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
Так это в первую очередь будущей маме нужно, чтоб не ’рассыпаться’ после или во время беременности.
Фрося_Бурлакова• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
От аутизма и генетических поломок нормальная жизнь тоже не спасет. Но кроме фрагильных генов есть ещё другие факторы, начиная от собственного анамнеза, заканчивая обычным здравым подходом к беременности.
Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Ужас… що ви понаписували
Що саме? Як обстеження має помогти жінці? Що обстежувати? І який зв’язок з вагітністю?
Гжегож Бженчишчикевич• 27 октября 2022
Зверніться до гінеколога або терапевта. Щоб аж так готуватися здоровій жінці - це не потрібно. Максимум здати генетичні тести. Приймати фолієву кислоту
Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ну то все по ходу й буде. Бо ті свідомі типу, що все обстежать, то смішать
Фрося_Бурлакова• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Удалено администрацией...
Вас какое-то слово в ступор ввело? Или почему вы аул вспомнили? Генетическая память?
ПлакалаВАвтомобиле• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
Поліп наприклад якщо є, то не завагітнієте! Непрохідність труб, недозрівання фолікулів.. ой, короче. Те, що одні з першого разу завагітніли не означає, що у всіх так вийде. Проблеми зі здоворям можуть бути в багатьох. І чим швидше жінка їх виявить і вилікує, тем раніше завагітніє. Це ж питання здорового глузду. Та кому я що тут пояснюю
Курс капусты• 27 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Удалено администрацией...
Фрося_Бурлакова• 27 октября 2022
Ответ дляКаяспер
Кого смешат? Обследование и анализы перед беременностью делают не для того, чтобы избежать аутизма, синдрома Дауна и делеций
Гжегож Бженчишчикевич• 27 октября 2022
Дівчина вище правильно пише. До вагітності не готуються у тому розумінні, у якому цей вислів вживається у нас.
Ніяких аналізів і т.п. здавати не потрібно, якщо нічого не турбує. Вести здоровий спосіб життя. Отримати консультацію, що таке здоровий спосіб життя у лікаря, якщо є якісь ввагання та запитання. Це уся підготовка.
Фрося_Бурлакова• 27 октября 2022
Ответ дляКурс капусты
Удалено администрацией...
Да вы тоже не из института благородных девиц, быдлячество. И вы расслабьтесь.
Жынси_на_флиси
• 27 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Спасибо вам за информацию. Скажите с полипами действительно невозможно забеременеть? Нужно удалять или сами проходят?
Гжегож Бженчишчикевич• 27 октября 2022
У протоколах є генетичні тести, але у нас їх не прийнятно здавати. Я точно не пригадую які саме, але деякі з них визначають схильність. Тобто це тривала процедура. Спершу жінка, якщо позитивна - чоловік і тоді вже тестують дитину. Це займає трохи часу, тому ці аналізи інколи радять зробити до. Але я не чула, щоб ці аналізи були популярні в Україні. Я маю на увазі спинальну дистрофію і легеневий фіброз (здається). Якщо треба можу подивитися і написати точніше.
Інші генетичні роблять уже під час вагітності.
Каяспер• 27 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Та обстежуйтеся, але то до вагітності ніякого відношення не має і нічого не гарантує, як і не плановані вагітності - не означає, що щось не так, чи то безвідповідальні люди.
ПлакалаВАвтомобиле• 27 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Видаляти у більшості випадків. Залежить від розмірів та розташування. Це не страшно, 20 хвилин наркоз і йдете додому через годину